Czy celem pandemii jest przejęcie własności prywatnej i państwowej przez globalne fundusze inwestycyjne? [OPINIA]

Dodano   2
  LoadingDodaj do ulubionych!
dolary fot Pixabay

Dolary / Fot. Pixabay

Przysłowia są mądrością narodu. Kiedy nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze. By dowiedzieć się, kto stoi za zbrodniami, warto śledzić przepływy pieniędzy. Podobnie jak w wypadku pozbawionej sensu pierwszej i drugiej wojny światowej, również przepływy finansowe pokazują, kto zyskał na fałszywej pandemii. Przystępnie ten proces opisał Józef Białek w pracy „COVID-19 Globalna mistyfikacja” (wydanej przez wydawnictwo Wektor).

Nowy światowy ład

ONZ, UNESCO, WHO, Bank Światowy i MFW „powstały po to, aby rządzić na poziomie globalnym”. Instytucje te „są instrumentami władzy tych, którzy zyskali najwięcej” na II wojnie światowej, czyli amerykańskiej finansjery, która wbrew oficjalnej propagandzie powojennej żyła w doskonałej symbiozie z komunistami z ZSRR.

Zobacz także: Bąkiewicz przed manifestacją: Marsz Niepodległości społecznym wyrazem wdzięczności dla obrońców polskich granic [NASZ WYWIAD]

Z racji, że powojenny ład się wyczerpał, celem fałszywej pandemii jest wprowadzenie kolejnego nowego światowego ładu, bez dotychczasowej dominacji USA, która się na naszych oczach załamała. Nowego światowego ładu bez demokracji i wolności politycznych, w którym możni tego świata traktują ludzkość jako swoich niewolników. Wprowadzanie nowego ładu światowego wspierają krajowi rządzący, którzy są lojalni wobec globalnej finansjery, a nie własnych obywateli. Obywatele krajów zachodu na to się zgodzili, bo od dekad żyją w fałszywym przeświadczeniu o tym, że żyją w krajach demokratycznych.

Cała światowa własność w rękach kilkunastu rodzin

Faktycznymi władcami USA są należące do kilkunastu rodzin fundusz inwestycyjne kontrolujące największe korporacje, i to właśnie one kierują USA w kierunku totalitaryzmu, a społeczeństwo skłania do bycia biernym i apatycznym.

Celem fałszywej pandemii jest globalne przesunięcie własności. Środki drobnych i średnich przedsiębiorców, którzy polityką państwa zostali doprowadzeni do ruiny, są przejmowane przez państwo, a od państwa za grosze, poniżej swej rzeczywistej wartości przez korporacje – najpierw zabiera państwo, a potem upaństwowione mienie przejmują korporacje.

Fałszywa pandemia zamiast wojny

Skutkiem fałszywej pandemii ma być taka zmiana, jaka dokonała by się w wyniku wojny, tylko bez niepotrzebnej wojny, która likwiduje najbardziej produktywne roczniki, niszczy infrastrukturę. Fałszywa pandemia tak jak wojna doprowadziła do sprzyjającej dla zmian rzeczywistości – inflacji, bezrobocia, bankructw, upadku handlu, powszechnej pauperyzacji (czyli masowego popadnięcia w ubóstwo) i psychicznego wyniszczenia ludności trudnościami życia. Tak zgnojeni ludzie w desperacji oddadzą się bez oporu w niewolę korporacjom.

Już dziś wszystkie globalne korporacje, też i te działające w Polsce, są podporządkowane kilku największym funduszom inwestycyjnym, należącym do kilkunastu rodzin. Wszystkie korporacje na świecie są więc własnością tych samych właścicieli, w tym i 438 z 500 największych amerykańskich korporacji. Doszło do tego, że 80% całej własności na ziemi jest w rękach tych kilku funduszy inwestycyjnych należących do kilkunastu rodzin. W świecie globalnych korporacji nie ma miejsca na wolny rynek, prywatną przedsiębiorczość, wszyscy mają być pracownikami najemnymi — jak w feudalizmie.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Celem lockdownu było i jest doprowadzenie do bankructwa małych i średnich przedsiębiorstw, by korporacje przejęły za bezcen ich mienie, rynki i klientów. Korporacje dysponowały dużymi zasobami finansowymi, które pozwoliły im przetrwać lockdown – mała i średnia własność prywatna takich środków nie miała. Ostatecznym celem korporacji jest przejęcie państw narodowych i ich własności.

Wszystkie państwa zostały przez WHO (organizacje finansowana, a więc podporządkowana korporacjom i komunistycznym Chinom) do zamknięcia gospodarki. W konsekwencji państwa nie miały przychodów z podatków (przedsiębiorstwa nie płaciły podatków, bo nie miały dochodów). Konsekwencją braku przychodów było to, że państwa zadłużyły się w komercyjnych bankach należących do funduszy inwestycyjnych należących do kilkunastu rodzin. By spłacić te długi rządy państw (służące korporacjom) oddadzą korporacjom swój majątek narodowy.

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY