Poseł Konfederacji ostro o rządzie: Chcą zrobić z młodego pokolenia idiotów!

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Poseł Grzegorz Płaczek na serwisie X zajął się pomysłem wycofania z matury obowiązkowego egzaminu z matematyki. Poniżej cały komentarz posła Konfederacji do działań obecnego rządu Donalda Tuska i resortu edukacji, który jest w rękach Lewicy.

Dziś opowiem Wam o tym, jak rząd planuje zrobić z młodego pokolenia Polaków idiotów. Ale zacznijmy od początku.

Konsultantów krajowych powołuje Minister Zdrowia, a jednym z nich jest: KRAJOWY KONSULTANT DS. PSYCHIATRII DZIECI I MŁODZIEŻY – w tym przypadku Pani Aleksandra Lewandowska. Została Ona powołana jeszcze w 2021 roku przez (UWAGA!) szefa Ministerstwa Zdrowia Pana ministra Adama Niedzielskiego. Tego samego, który „zasłynął” ze swoich decyzji w kwestii lockdown’ów, a teraz słuch po Nim zaginął (ale pewnie były Pan minister głodem nie przymiera, bowiem na odchodne dostał kilkadziesiąt tysięcy złotych na „otarcie łez”, a partyjny system zwykle dba o swoich – długofalowo).

• Dodałbym, że osobiście próbowałem zgłosić Pana ministra Niedzielskiego na prokuraturę, ale prokuratura… nie podjęła tropu. Jednak dziś nie o tym. Wróćmy do Krajowego Konsultanta ds. Psychiatrii Dzieci i Młodzieży – Pani Aleksandry Lewandowskiej.

• Ów Pani konsultant, która powinna dbać o dobro dzieci i młodzieży, właśnie wysłała oficjalne pismo do Ministerstwa Edukacji Narodowej, aby (UWAGA!) WYCOFAĆ OBOWIĄZEK ZDAWANIA MATEMATYKI NA MATURZE.

Powód? Zdawanie tego przedmiotu powoduje stres u uczniów, a to nie godzi się w nowoczesnym świecie.

• Zwykle przechodzę obojętnie wobec tego typu pomysłów (uważając je za nierealne i irracjonalne), ale ze względu na to, że resort edukacji jest w rękach Lewicy (a na to zezwolił sam Pan premier Donald Tusk) sugeruję mocno patrzeć resortowi edukacji na ręce. Głupim narodem łatwiej się zarządza i manipuluje, a w przypadku obecnego rządu wszystko jest możliwe. I pomysł z pewnością kusi.

• Jestem daleki od obrażania kogokolwiek i staram się walczyć na argumenty, jednak… albo ktoś nie rozumie, że matematyka jest królową nauk i całej przyrody, albo ktoś odleciał i trzeba takiej osobie pomóc. Nawet jeśli tą osobą jest Krajowy Konsultant ds. Psychiatrii Dzieci i Młodzieży. PS. Polko i Polaku – czas zacząć walczyć o przyszłe pokolenie Polaków!

Jako poseł Konfederacji, zasiadając na co dzień w „Komisji Edukacji, Nauki i Młodzieży”… widzę, co się dzieje. A dzieje się źle.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY