Bodakowski rysuje. Satyra na dziś: SS czyli standardy społeczności

Dodano   4
  LoadingDodaj do ulubionych!
standardy społeczności rysunek Jan Bodakowski

standardy społeczności rysunek Jan Bodakowski / standardy społeczności rysunek Jan Bodakowski

Katolicy, patrioci, antykomuniści, konserwatyści, przeciwnicy łamania Konstytucji (sprzeciwiający się przymusowym eksperymentom na ludziach), są nieustannie prześladowani przez amerykańskie korporacje (mające pozycję monopolistyczną) portale społecznościowe.

Prześladowanie te polega na: permanentnym cenzurowaniu, odbierania prawa do wolności słowa, kasowaniu postów, likwidacji kont i kanałów, zabranianiu udziału w debacie publicznej, ograniczaniu możliwości oddziaływania, wszystkim tym, którzy nie podzielają lewicowych zabobonów.

Wszystko to, wrogie wolności słowa amerykańskie korporacje, robią pod hasłem standardów społeczności. Naruszenie standardów społeczności polega na myślo zbrodni – niewierze w lewicowe zabobony (tęczowe, farmaceutyczne, filosemickie).

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

W czasie II wojny światowej lewicowa (socjalistyczna i robotnicza) nazistowska partia NSDAP w Niemczech i na terenach okupowanych prowadziła podobną politykę karania za naruszanie standardów społeczności. Nazistowskie standardy społeczności naruszali Żydzi, Cyganie i Polacy. Niemcy Żydów za naruszanie nazistowskich standardów społeczności banowali z życia społecznego, izolowali w gettach, i mordowali ich w masowych egzekucjach czy obozach koncentracyjnych (kasowali ich konta i kanały egzystencjalne w realu).

Oczywiście dziś jeszcze naruszający standardy społeczności nie są mordowani na masową skalę, antyfaszystowska Antifa wskazuje kogo personalnie mordować, policja na ulicach miast (od Australii po Europie) jak naziści katuje przeciwników farmaceutycznych zabobonów. Jednak w nazistowskich Niemczech Żydów też nie zabijano od razu – nie mordowano ani ich od 1933, ani od wybuchu wojny, a dopiero na masową skalę od 1942. Więc można obawiać się, że to dopiero początek represji a nie ich kulminacja.
Jan Bodakowski

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY