Bodakowski rysuje. Satyra na dziś: Bądź jak szyba, wyróżniaj się transparentnością

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
transparentność rysunek Jan Bodakowski

transparentność rysunek Jan Bodakowski / transparentność rysunek Jan Bodakowski

W kinie przed seansem wyświetlana jest reklama słodkiego napoju gazowanego, który według twórców reklamówki wyróżnia się transparentnością. Reklama ta przedstawia młodych sympatycznych ludzi zgodnie z wielokulturowością. W reklamówce tej nie ma słowa o tym, że picie takich słodkich gazowanych napojów jest szkodliwe dla zdrowia. Mamy do czynienia z taką szkodliwą społecznie reklamą, choć konsumpcja takich produktów prowadzi do otyłości, cukrzycy, i innych chorób z cukrzycy i otyłości wynikających.

Kiedy władze kłamliwie twierdzą, że w trosce o nasze zdrowie wprowadzają covidowe zakazy, to te same władze nic nie robią, by ograniczyć (np. poprzez zakaz reklamy czy umieszczanie na szkodliwych produktach ostrzeżeń, albo przez kampanie informacyjne w mediach) konsumpcje śmieciowego jedzenia i picia, które odpowiada za wielokrotnie więcej ofiar niż jakiś covid. Co zresztą jest kolejnym dowodem na to, że celem władz nie jest dobro obywateli, tylko szkodzenie obywatelom.

Śmieciowe jedzenie i picie to nie tylko zagrożenie dla naszego zdrowia. To też pretekst do niszczenia naszej kultury. Firma produkująca fest food sfinansowała bajki szerzące covidową propagandę wśród dzieci. Producent szkodliwych dla zdrowia słodkich napojów gazowanych finansuje propagandę tęczowej rewolucji. Ofiarą kulturowo destrukcyjnych działań amerykańskiej korporacji produkującej szkodliwy dla zdrowia napój padła nawet postać świętego Mikołaja.
Świat kreowany przez przekaz kulturowy korporacji produkujących szkodliwe dla zdrowia jedzenie i napoje (wywołujących choroby, na których leczeniu zarabiają korporacje farmaceutyczne) to świat hedonizmu, konsumpcji, blichtru i bezmyślności – pustych sloganów o transparentnym napoju.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY