Sprzeciw wobec islamskiej imigracji warunkiem przetrwania Polski i Polaków [OPINIA]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
meczet

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. unsplash/Ali Arif Soydaş

Sprzeciw wobec islamskiej imigracji jest warunkiem przetrwania Polski i Polaków. Zdaniem księdza Abbe Guya Pagesa, autora (wydanej przez wydawnictwo AA) 536-stronicowej książki „Prawdziwe oblicze islamu” „wszędzie tam, gdzie zakorzenił się islam, dochodzi do rabunku, ruiny, całkowitego zniszczenia i wyjałowienia ziemi, w miejscach, które osiągnęły wysoki poziom cywilizacji, kultury i humanizmu, skazując je na zacofanie gospodarcze”.

Islam źródłem patologii kulturowych

W opinii autora książki „Prawdziwe oblicze islamu” skutkiem islamu jest pseudokultura, analfabetyzm, brutalizacja ducha, lekceważenie aktywności intelektualnej, niezdolność do moralnego i duchowego rozwoju, upadek gospodarczy. Islam zniszczył wszystkie lokalne kultury, nad których ziemiami przejął kontrolę – kultura Grecji i Rzymu przetrwała dzięki temu, że ziemie tych kultur znalazły się pod chrześcijańskim panowaniem. Zachodnia cywilizacja wyrosła z katolicyzmu to rozwój, podczas gdy cywilizacja islamu prowadzi do upadku.

Zdaniem autora książki „Prawdziwe oblicze islamu” społeczeństwa islamskie utrzymywane są w analfabetyzmie, by „powstrzymać muzułmanów przed odkryciem prawdy na temat ich zezwierzęcenia”. Z utrzymywaniem muzułmanów w ciemnocie „wynika niedorozwój kultury i ekonomii, łamanie praw człowieka, brak wolności sumienia, dyskryminacja i prześladowania religijne, wyobcowanie kobiet, poligamia, […] naruszenie swobód obywatelskich, jednopartyjność, cenzura, masowe bezrobocie”. Skutkiem islamizacji jest zapaść i stagnacja cywilizacyjna, a przez to bieda. Państwa islamskie zakazują badań nad islamem. Islam badany jest tylko przez badaczy niebędących muzułmanami w krajach nieterroryzowanych przez islam.

Zobacz także: Parlament Europejski przyjął przepisy ułatwiające zatrudnianie obcokrajowców

Warto wskazać, że katolicyzm odmiennie od islamu zapewnił cywilizacji zachodniej rozwój w każdej dziedzinie – wynikało to z katolickiego założenia o rozumowym poznaniu Boga (islam taką możliwość odrzuca).

Koran

Jak można dowiedzieć się z książki „Prawdziwe oblicze islamu”, podstawą islamu jest Koran. Odmiennie od katolicyzmu, gdzie Kościół gwarantuje jedną interpretację Pisma Świętego, nie ma w świecie islamu jednej nadrzędnej instytucji, która by dbała o wspólną dla muzułmanów interpretacje Koranu – nie ma nawet wśród muzułmanów jednej wersji tego, jak Koran został Mahometowi objawiony przez Allaha (czy w ciągu 23 lat, czy w ciągu miesiąca, czy w jedną noc).

Koran będący dla muzułmanów źródłem wszelkiego prawa i który jest przez muzułmanów przyjmowany dosłownie, głosi przesłanie wewnętrznie sprzeczne – zdaniem autora książki „Prawdziwe oblicze islamu” według różnych zapisów w tej księdze człowiek został stworzony przez Allacha: kropli spermy, z prochu, z grudki krwi zakrzepłej, z wody, z gliny.

Według autora książki „Prawdziwe oblicze islamu” przyjmowany bezkrytycznie przez muzułmanów Koran głosi, że kobiety nie mają udziału w zapłodnieniu, najpierw powstaje szkielet, a potem ciało embriona (gdy jest odwrotnie), słońce śpi w błotnistym źródle, do którego dotarł Aleksander Wielki, góry zabraniają się ziemi trząść, ziemia jest płaska. Co ciekawe to, co Koran zakazuje w życiu doczesnym (picie alkoholu i cudzołóstwo) będzie nagrodą w raju.

Koran nakazuje muzułmanom wiele rytualnych aktywności – rytualne obmycia, prychanie podczas rytualnych obmyć, po rytualnym obmyciu ubieranie się od prawej, rytualne obmycia po dotknięciu penisa, niereagowanie na pierdnięcia w meczecie.

Hadisy

W opinii autora książki „Prawdziwe oblicze islamu” islam opiera się prócz Koranu również na hadisach – opowiadaniach, zbiorach wypowiedzi, faktach związanych i pochodzących od Mahometa. Pierwsze hadisy pojawiły się 200-300 lat po Mahomecie. Muzułmanie jedne z nich uznają za bardziej a inne za mniej rzetelne.

W opinii autora książki „Prawdziwe oblicze islamu” hadisy między innymi informują muzułmanów jak oddawać mocz (zakazane jest trzymanie siusiaka przy siusianiu prawą ręką), myć się po zrobieniu kupy, oczyszczać włosy ze spermy, zabraniają posiadania psów i obrazów, rzeczy z krzyżem. Z hadisów muzułmanie wiedzą, że owce beczą po tym, jak zobaczyły szatana, a Allah wyśle do piekła chrześcijan i Żydów.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Dla muzułmanów ważne jest też nauczanie ich przywódców religijnych. Jak można się dowiedzieć z książki „Prawdziwe oblicze islamu”, przywódca duchowy szyitów ajatollah Chomeini nauczał, że jak ktoś zgwałci woła, owce lub wielbłąda, to mocz i kał takich zgwałconych zwierząt są nieczyste, mleka zgwałconych zwierząt nie wolno pić. Z nauk Chomeiniego wiemy też, że stojąc, nie wolno wody pić łykami, tylko trzeba ją ssać.

Szariat

Według autora książki „Prawdziwe oblicze islamu” celem islamu jest to, by cały świat był islamski, a jedynym prawem było prawo religijne szariat, które przewiduje obcięcie ręki za kradzież i ukamienowanie za cudzołóstwo. W Somalii gdzie wprowadzono szariat, nie ma wolności religijnej, prześladowani są innowiercy i wszyscy muzułmanie niebędący sunnitami, chrześcijanie są zabijani bez sądu, cudzołożnicy (w tym i zgwałcone kobiety) są kamieniowane, za inne przewinienia ludzie są biczowani, nie ma kin, gier wideo, telewizji w miejscach publicznych, zachodnich fryzur, gry w piłkę, śpiewu, tańca, muzyki, zamiast dzwonków w komórkach odtwarzane są cytaty z Koranu. Kobiety muszą nosić burki i nie mogą pracować zawodowo, mężczyźni muszą nosić brody i spodnie do kostek.

Dla muzułmanów świat dzieli się na dar al islam (ziemie islamu) i dar al hab. (ziemię wołającą, która stanie się ziemią islamu). W opinii autora książki „Prawdziwe oblicze islamu” „islam jest systemem, który stara się zawładnąć wszystkimi aspektami życia ludzkiego, stając się w ten sposób wrogiem wolności, którą tępi jak może”.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY