Bodakowski rysuje. Satyra na dziś: Głodują z poparciem dla imigrantów. My demonstracyjnie jemy kiełbasę przeciwko islamistom [WIDEO]

satyra
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Grupa anarchistów rozsiadła się przed sejmem i ogłosiła strajk głodowy jako wyraz solidarności z islamskimi imigrantami przywiezionymi na granicę z Polskę na zlecenie Rosji przez Białoruś, by zdestabilizować sytuację w Polsce.


Zdaniem protestujących „haniebne są rządy uniemożliwiające udzielenia pomocy cierpiącym, głodującym i umierającym osobom. Nie możemy pozostać bezczynne wobec polityki antymigracyjnej, zaostrzającej granice i napędzającej ksenofobiczne narracje. Wszystkie osoby, które przyczyniają się do sytuacji, […] w imię faszyzujących ideologii […] mają krew na rękach”.

Organizatorzy deklarują, że „wydarzenie jest oddolne, anarchistyczne, otwarte na każdą chętną do udziału osobę. […] Nie ma na nim miejsca jednak na świecenie logo organizacji, którą możesz reprezentować — chcemy uniknąć odciągania uwagi od sprawy osób przetrzymywanych na granicy. Zależy nam również na stworzeniu na terenie protestu bezpiecznej dla każdej osoby przestrzeni — postawy queerfobiczne, rasistowskie, seksistowskie nie będą tolerowane”.

Uważam, że inicjatywa anarchistów (według TVN „za protest odpowiada grupa “Wilczyce”, która tak przedstawia się w mediach społecznościowych: “Jesteśmy grupą rodzinną Wilczyc, oddolnym ruchem na rzecz ochrony Puszczy Karpackiej””) jest szkodliwa. Doświadczenie zachodniej Europy pokazuje, że islamistyczni imigranci nie są zainteresowani integracją z europejskimi normami kulturowymi, chcą korzystać tylko z socjalu, i popieraj narzucenie w krajach zachodu szariatu – czyli odebranie wszystkich praw kobietom i nie muzułmanom. Wielu z islamskich imigrantów akceptuje przemoc seksualną wobec kobiet (raport lewicowej posłanki z Partii Pracy mówił o kilkuset tysiącach młodych białych Brytyjek, które padły ofiarami przemocy seksualnej ze strony islamskich imigrantów) i Państwo Islamskie (które wydało instrukcję jak gwałcić niewolnice seksualne – w tym te jeszcze niezdolne do seksu genitalnego – czyli małe dzieci).

By zaprotestować przeciwko wspieraniu najazdu na nasz kraj islamskich imigrantów, na tle pro imigracyjnego obozowiska demonstracyjnie zjadłem wieprzową kiełbasę (sprzeczną z zasadami islamskiej koszerności, weganizmem i bzdurami na temat kryzysu klimatycznego). Niepomiernie to wkurzyło anarchistów, którzy usiłowali moje nagranie zagłuszyć gwizdami i bluzgami. Zachęcam wszystkich do włączenia się w akcje i nagrywania filmików z demonstracyjnego jedzenia kiełbasy przeciwko islamskim imigrantom.

Demonstracyjne jedzeni kiełbasy przeciwko islamskiej imigracji Jan Bodakowski 02.09.2021

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY