Bodakowski rysuje. Satyra na dziś: Pedofilia i przemoc seksualna czyli islamskie ubogacanie Europy

satyra
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
uchodźca rysunek Jan Bodakowski

uchodźca rysunek Jan Bodakowski / uchodźca rysunek Jan Bodakowski

Nakładem wydawnictwa Wektory ukazała się praca „Niemcy jako Mekka. Cicha islamizacja Europy” autorstwa zmarłego w 2017 roku Udo Ulfkotte (niemieckiego publicysty i pisarza, doktora Uniwersytetu we Fryburgu, wykładowcy w Federalnej Akademii Polityki Bezpieczeństwa i na uniwersytecie w Lüneburgu, oraz na Olivet University w San Francisco).

Islamska instrukcja gwałcenia nieletnich niewolnic – również małych dzieci

Zdaniem Udo Ulfkotte o stosunku muzułmanów do kobiet najlepiej świadczy instrukcja ISIS (salafickiej organizacji państwowej w Syrii i Iraku reprezentującej dominujących wśród muzułmanów sunnitów, darzonej ogromnym poważaniem przez dużą część muzułmanów w Europie Zachodniej) z 2015 roku w kwestii jeńców i niewolnic. Instrukcja Państwa Islamskiego pozwala na gwałty, seks z „niewolnicą, która nie osiągnęła jeszcze wieku dojrzewania, o ile zdolna jest do współżycia”, a jeśli jest niezdolna do stosunku genitalnego, to można wykorzystywać ją seksualnie w inny sposób — islamiści akceptują niewolnictwo, gwałcenie niewolnic, gwałcenie dziewczynek przed okresem dorastania, i molestowanie seksualne bardzo małych dziewczynek.

Setki tysięcy zgwałconych białych dziewczynek w Wielkiej Brytanii

Według Udo Ulfkotte problem przemocy seksualnej islamskich imigrantów wobec rdzennych Europejek najlepiej jest opisany na przykładzie sytuacji w Wielkiej Brytanii. Według badań w jednym z brytyjskich miast 3/4 gwałcicieli było muzułmanami, „ofiarami gwałtów w 82% były białe brytyjskie dziewczęta, w wieku 14-16 lat”. „Seks z dziećmi i gwałty na dziewczynkach to obecnie” w brytyjskich aglomeracjach codzienność. Policja wie o tym, ale nie prowadzi dochodzeń, a co gorsza zakazuje wyświetlania w szkołach filmów ostrzegających dziewczęta przed zagrożeniem, uznając je za rasistowskie i antyislamskie.

Jak informuje Udo Ulfkotte tylko w jednym małym brytyjskim mieście Rotherham od 1997 do 2013 „ofiarami seksualnej przemocy ze strony muzułmanów padło 1400 dzieci i małoletnich, wśród ofiar znajdowały się też jedenastoletnie dziewczęta, które sprawcy przy pomocy alkoholu i narkotyków zmuszali do uległości, zastraszali, bili i gwałcili”. Władze bojąc się oskarżeń o islamofobie i rasizm nie podejmowały żadnych działań, choć wiedziały o cierpieniach dzieci. By zatuszować sprawę, zastraszona przez islamskie organizacje, policja zniszczyła akta 1400 spraw. Identyczna sytuacja miała miejsce i w innych miastach.

Policja w ramach anty rasizmu zapewnia gwałcicielom bezkarność

Zdaniem autora książki wydanej przez Wektory młodzi muzułmanie uważają młode Brytyjki (niebędące muzułmankami) za ”kurwy” służące do tego, by je gwałcić i poniżać, bo nie należą do ich wspólnoty religijnej. Brytyjska lewicowa posłanka z Partii Pracy Sarah Deborah Champion, która zbierała materiały o tej patologii, problem gwałtów dokonywanych przez muzułmanów na nieletnich nie muzułmankach może dotyczyć kilkuset tysięcy ofiar.

Według autora książki wydanej przez Wektory problem jest gigantyczny, bo policja i władze zapewniły islamskim gangom kilkanaście lat bezkarności. Władze nie chciały pomagać ofiarom, przypisywały im odpowiedzialność, przedstawiając je jako zdemoralizowane puszczalskie.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY