Bodakowski rysuje. Satyra na dziś: Afgańskie dzieci proszą o azyl w Polsce

satyra
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
afgańskie dzieci proszą o azyl w Polsce rysunek Jan Bodakowski

afgańskie dzieci proszą o azyl w Polsce rysunek Jan Bodakowski / afgańskie dzieci proszą o azyl w Polsce rysunek Jan Bodakowski

Polska ma wielu wrogów. Zewnętrznych i wewnętrznych, z wchodu i zachodu. Czasami ci wrogowie ze sobą współpracują, a czasami wzajemnie się zwalczają. Zagrożenia z jednej strony wcale nie niwelują zagrożeń z drugiej – jest wręcz odwrotnie – zagrożenia wzajemnie się napędzają.

Rosja konsekwentnie (podobnie jak Niemcy, Żydzi) prowadzi antypolską politykę. Rosjanie w Polsce promują to, co u siebie zwalczają. Wystarczy spojrzeć na to, jak rosyjskie media dla Polaków promują w Polsce tęczową rewolucję czy walkę z tożsamością narodową – podczas gdy u siebie Rosjanie patologie zwalczają. Taka rosyjska polityka wynika to z tego, że Rosja nie należy do cywilizacji łacińskiej i idea uniwersalnej moralności jest jej obca. Rosja podobnie jak Żydzi ideę dbania o moralność u siebie, niszczenia jej u sąsiadów.

Obecnie Rosja, by zdestabilizować Polskę, organizuje przez Białoruś przerzut islamskich imigrantów przez wschodnią granicę naszego kraju. Moskwie zależy na tym, by Polska była słabym krajem – napływ islamskich imigrantów to obciążenie dla budżetu, islamizacja i konflikty społecznie (bo odmiennie od np. Wietnamczyków islamiści nie pracują i korzystają tylko z socjalu, oraz nie chcą się integrować z Polakami).

Jednocześnie prócz wroga zewnętrznego Rosji mamy wroga wewnętrznego – lewicę i pseudo liberałów, którzy wspierają najazd islamskich imigrantów na nasz kraj. Kraj systematycznie niszczony jest przez PiS pod hasłem walki z ”pandemią”. Osłabienie Polski przez PiS skłania wrogów naszego kraju do eskalacji swojej antypolskiej działalności.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY