Bodakowski rysuje. Satyra na dziś: Pewnie i ten rysunek fani PiS uznają za antyPiSowski

satyra
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
pies rysunek Jan Bodakowski

pies rysunek Jan Bodakowski / pies rysunek Jan Bodakowski

Bawi mnie uzależnienie jednego z psów (na osiedlu, na którym mieszkam) od piłeczki. Zwierzak ten domaga się by mu non stop rzucać piłeczkę. Nie dość, że zmusił ludzi z nim mieszkających, by codziennie godzinami rzucali mu piłeczkę, to jak kiedy oni muszą iść do pracy, przerzuca piłeczkę do sąsiadów, by ci zaangażowali się w rzucanie piłeczki. Dla czworonoga prócz tej piłeczki na świecie nic więcej nie istnieje, kiedy za piłeczkę nie gania, non stop trzyma ją w pysku, wywalając jęzor i spływając kaskadą śliny.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com


Na portalu społecznościowym Ablicla na który (podobnie jak na Facebook, Twitter i GAB) wrzucam linki do swoich publikacji, pod każdym moim artykułem, nie zależnie jaka byłaby jego treść, mam zawsze kilka pełnych nienawiści, wulgarnych, agresywnych, psychopatycznych, komentarzy od zwolenników PiS, którzy każde moje słowo traktują jak zbrodnie ataku na ich ukochany PiS, do którego mają stosunek niczym do własnej matki czy ukochanej. W każdym moim słowie owi sympatycy PiS albo agenci Rosji czy PO udający sympatyków PiS (bo trudno uwierzyć, że można być tak karykaturalnym fanem PiS) dopatrują się zbrodni braku miłości do PiS-u.


Zapewne i link do tego rysunku spotka się z historyczną reakcją zwolenników PiS, którzy uznają, że satyra o psie jest satyrą na PiS, bo litery PiS są i w słowie pies, nie wspominając o tym, że marszałek Terlecki jak był hipisem (za czasów, kiedy Kora miała być jego kochanką) miał ksywę „pies”.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY