Bodakowski rysuje. Satyra na dziś: parafialny punkt szczepień

satyra
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
szczepienia rysunek Jan Bodakowski

szczepienia rysunek Jan Bodakowski / szczepienia rysunek Jan Bodakowski

Franciszek zakazał odprawiania mszy trydenckiej. Zamiast mszy (odprawianej przez wieki przez świętych Kościoła) w niektórych parafiach można sobie dać wstrzyknąć preparat zwany szczepionką na covid – substancje działająca na zupełnie innych zasadach niż tradycyjne szczepionki, nie przebadany, mogący mieć szkodliwe dla zdrowia skutki uboczne, i oparty na inżynierii genetycznej, preparat.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Parafialne punkty szczepień są inicjatywa sprzeczną z nauczaniem Kościoła. Kościół katolicki zakazuje niepotrzebnego ryzykowania swoim zdrowiem, podejmowania działań szkodliwych dla naszego zdrowia, zobowiązuje nas do troski o swoje zdrowie. Przyjmowanie bez potrzeby nieprzebadanych i potencjalnie niezdrowych substancji jest więc grzechem. Wspieranie grzechu przez duchownych jest patologią.

Wielu naukowców podejrzewa, że preparat zwany szczepionką na covid może wywoływać bezpłodność. Taki skutek preparatu zwanego szczepionką na covid byłby zgodny z głoszonymi od lat przez globalistów postulatami depopulacji (ostatnio np. w związku z rzekomą katastrofą klimatyczną). Uczynienie miliardów ludzi bezpłodnymi byłoby zgodne z oczekiwaniami sekty klimatystów. Dla katolika takie praktyki to zło. Kościół katolicki zakazuje wszelkich form ograniczania naszej płodności (czy to sterylizacji, czy antykoncepcji, czy aborcji). Więc i z tego powodu katolik nie może dawać sobie wstrzykiwać substancji zwanej szczepionką na covid.

szczepienia rysunek Jan Bodakowski
szczepienia rysunek Jan Bodakowski
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY