Bodakowski rysuje. Satyra na dziś: Żydzi a nurty destruktywne dla zachodniej cywilizacji

satyra
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Żydzi. LGBT - rysunek Jan Bodakowski

Żydzi. LGBT - rysunek Jan Bodakowski / Żydzi. LGBT - rysunek Jan Bodakowski

Warto uświadomić sobie pewien ciekawy fenomen. To, że Żydzi są w awangardzie nurtów destruktywnych dla zachodniej cywilizacji, nie oznacza wcale, że sami praktykują patologiczne propagowane wśród gojów. To, że żydokomuna szerzyła ateizm i komunizm, nie oznaczało, że Żydzi komuniści musieli się wyrzekać własnej religijnej tożsamości (widać to było, gdy emigrując po marcu 68, nagle ateizm im mijał) czy czerpania zysków z gospodarki rynkowej. To, że ktoś promuje aborcję czy tęczowe patologie, nie oznacza, że ma je praktykować – patologie są dla gojów (nie Żydów), by ich osłabić, i dzięki temu osłabieniu ich zdominować. Taką właśnie tezę można znaleźć w doskonałej książce „Kultura krytyki”.

Kultura Krytyki

Nie da się ukryć, że Żydzi odnieśli sukces w globalnym życiu politycznym. Zdaniem Kevina MacDonalda profesora psychologii ewolucyjnej na Uniwersytecie Kalifornijskim (autora pracy „Kultura krytyki”, wydanej przez wydawnictwo Aletheia) jest to wynik strategii ewolucyjnej zastosowanej przez Żydów w relacjach z innymi narodami. Warto tę żydowską strategię ewolucyjną poznać, by wiedzieć, jak naśladując Żydów odnieść podobny sukces jak oni lub jak przeciwdziałać żydowskim praktykom, by nie być zmarginalizowanym i dyskryminowanym.

Celem dominacja

W opinii Kevina MacDonalda do swej walki z cywilizacją zachodnią, którą uznają za zagrożenie dla swojej uprzywilejowanej pozycji, Żydzi wykorzystują: uniwersytety, polityków, media, pop kulturę. Przez wieki Żydzi stanowili elitę sił wywrotowych dążących do zniszczenia cywilizacji zachodu – Żydzi ze swoją nienawiścią do zachodniej cywilizacji doskonale odnaleźli się w ruchu komunistycznym i lewicy, których celem jest zniszczenie cywilizacji zachodu i wszystkiego, co ona reprezentuje. Jedną z najistotniejszych przyczyn żydowskiego sukcesu ewolucyjnego było zdominowanie przez Żydów w prądach intelektualnych kształtujących tożsamość zachodu w XIX i XX wieku.
Zdaniem Kevina MacDonalda mniejszość może oddziaływać na większość, gdy jest spójna intelektualnie – tak jak Żydzi wobec gojów. Spójność intelektualna, wspólne zorganizowane działanie, pozwoliło Żydom zdominować dyskurs intelektualny na zachodzie. Niestety dla zachodu, wpływ Żydów na tożsamość zachodu był sprzeczny z interesem Europejczyków.

Żydzi. LGBT - rysunek Jan Bodakowski
Żydzi. LGBT – rysunek Jan Bodakowski
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY