Bodakowski rysuje. Satyra na dziś: Izolacja sanitarna

satyra
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
izolacja sanitarna rysunek Jan Bodakowski

izolacja sanitarna rysunek Jan Bodakowski / izolacja sanitarna rysunek Jan Bodakowski

Jedno zjawisko ma wiele ciekawych aspektów. Postulaty segregacji sanitarnej nie dosyć, że sprzeczne z nauką i zasadami wolności obywatelskich, to dodatkowo świadczą, że rzekomy antynazizm establishmentu (mediów, polityków) jest tylko frazesem bez pokrycia.

Non stop słyszymy, że nazizm był zły. Wydawać by się mogło, że oznacza to, że nie są powtarzane działania nazistów. W rzeczywistości, co szokuje, ci ludzie, z ust, których słyszymy, że nazizm był zły, wprowadzają nazistowskie pomysły. Nie wiem, czy wynika to z ich ignorancji (ględzą o nazizmie, nie mając o nim pojęcia) czy z tego, że są zdemoralizowani (ględzą i świadomie działają jak naziści).

Nazistowska segregacja sanitarna

Jednym z przejawów wcielania w życie nazistowskich pomysłów jest segregacja sanitarna. Niemieccy naziści zamknęli w gettach Żydów pod pretekstem tego, że stanowią zagrożenie epidemiologiczne. W przepełnionych gettach pozbawieni możliwości dbania o higienę, głodzeni, i zastraszani Żydzi padali ofiarą epidemii. Było to jednak wynikiem owej nazistowskiej segregacji sanitarnej. Oczywiście owa nazistowska segregacja sanitarna miała na celu nie troskę o zdrowie publiczne tylko izolacje i koncentracje Żydów, by ich wymordować.

Segregacja sanitarna dziś

Dziś ludzie, którzy nie chcą sobie wstrzykiwać mutagenu zwanego szczepionką na covid, która nie jest im potrzebna, i stanowi zagrożenie dla zdrowia, też mają być poddani izolacji sanitarnej. Jak za nazistów nie ma to podstaw naukowych. Historia powinna być dla nas nauczycielką życia i jeżeli w przeszłości segregacja sanitarna miała na celu izolację i koncentracje w celu eksterminacji, to można się obawiać, że i dziś ma. Oczywiście czasy się zmieniają. Dziś mamy komputery. Choć nie zmieniają się za bardzo, naziści do logistyki eksterminacji używali przodków komputerów, czyli amerykańskich maszyn liczących IBM.

izolacja sanitarna rysunek Jan Bodakowski
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY