Jaś Kapela zostawił dziewczynę dla narkotyków? “Musiałam odejść”

Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
Jaś Kapela

Jaś Kapela / Fot. You Tube/ Kanał Sportowy

Na Twitterze pojawił się wpis byłej dziewczyny Jasia Kapeli. Jej zdaniem to ona musiała od niego odejść.

To już 3 miesiące, jak Jaś Kapela nie jest w związku z Hanią Zagulską, Dziewczyna dodała wpis na Twitterze, w którym przyznaje, że jest jej ciężko po rozstaniu z Kapelą. Stwierdziła, że to ona musiała zakończyć ten związek i liczy na spokój w ocenie osoby, od której musiała odejść. Kapela zostawił dziewczynę dla narkotyków?

Internauci skomentowali słowa dziewczyny. Niektóre wiadomości dodawały otuchy, lecz znalazły się również celne podsumowania osoby Jasia Kapeli. Jeden z internautów napisał: “Jasiek dostał 600 zł od @K_Stanowski i poszedł na baby.” Rzeczywiście taka suma mogła zawrócić w głowie człowieka, który prawdopodobnie w swoim życiu więcej pieniędzy dostał od innych, niż sam zarobił.

Trudno się nie oprzeć wrażeniu, że nagły wzrost sławy mógł iść w parze z zakończeniem relacji Jasia i Hani. Chyba, że dziewczyna zauważyła narastające problemy z używkami nowego “gwiazdora” lewicy. Nie kryje on przecież swojego zamiłowania do substancji odurzających. Napisał nawet książkę pt. “Warszawa wciąga. Tu byłem, tu ćpałem, tu piłem”, w której opisuje własne doświadczenia z warszawskich klubów będąc pod wpływem substancji prawnie zakazanych. Może to jednak Kapela pierwszy odszedł i zostawił dziewczynę dla narkotyków?

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY