Bodakowski rysuje. Satyra na dziś: Niewdzięczni krytycy PiS oczami zwolenników Nowogrodzkiej

satyra
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
maski rusunek Jan Bodakowski

maski rusunek Jan Bodakowski / maski rusunek Jan Bodakowski

Sympatycy PiS są różni. Część z nich ma bardzo narodowe i konserwatywne poglądy i głosuje na PiS, wybierając mniejsze zło – zapewne jak będzie funkcjonować partia mająca duże i stabilne poparcie, bardziej prawicowa od PiS, to przeniosą na nią swoje głosy.

Część wyborców PiS jest tak zmanipulowana propagandą mediów PiS, że nie dostrzega tego, że PiS jedno mówi, a zupełnie co innego robi. Wyborcy ci najczęściej nie mają dostępu i nie wiedzą o alternatywnych źródłach informacji.
Są też i wyborcy PiS świadomi swojej lewicowej tożsamości i doceniający PiS za to, że jest lewicową postępować partią. Wyborcy ci nie ulegają lewicowej i pseudo liberalnej kłamliwej propagandzie, która w interesie PiS i swoim, kreuje partię Kaczyńskiego na partię prawicową, konserwatywną i narodową (zbieżnie z propagandą mediów PiS).

Są też i tacy wyborcy PiS, którzy popierają wszystko, co PiS powie. Jak PiS powie, że psy są OK, to będą kochali psy, jak powie, że psy to pasożyty to zaczną się opowiadać za usypianiem psów. Taka postawa zgodna jest z cywilizacją turańską, w której należy bezkrytycznie i absolutnie słuchać wielkiego chana.

maski rusunek Jan Bodakowski

medianarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY