Tujaka: 80. rocznica zbrodni w Jedwabnem. Wojna informacyjna przeciw Polsce [OPINIA]

Dodano   2
  LoadingDodaj do ulubionych!
Pomnik w Jedwabnem.

Pomnik w Jedwabnem. / Fot. Fotonews/Wikimedia Commons

10 lipca 1941 Niemcy wymordowali Żydów małego miasteczka Jedwabne. W czasie II wojny światowej zginęło na terenie okupowanej przez Niemców Polski ponad 3 miliony Żydów. Po wojnie Żydzi od dziesiątek lat zajadle szkodzą nam na świecie swoimi nikczemnymi oszustwami. Oszczerstwo polskich obozów śmierci jest uzupełniane przez fałsz polskich pogromów. Te zachowania strony żydowskiej są skierowane przeciwko nam bezpodstawnie. Żadnych polskich pogromów nigdy nie było.

Kontekst historyczny

Jesienią 1939 roku Związek Radziecki zajął pół Polski. Żydowska ludność na naszych Kresach Wschodnich witała z radością wkraczającą Armię Czerwoną. Antypolskie nastawienie polskich Żydów objawiło się w czasie okupacji radzieckiej współpracą z Sowietami w prześladowaniu Polaków. W tym czasie na terenie okupowanym przez Niemców Żydzi byli gromadzeni w gettach, gdzie oczekiwali na przyznanie im autonomii. Kiedy Niemcy ruszyli na Związek Radziecki, to zmienili politykę i zaczęli likwidować ludność żydowską. 10 lipca 1941 Niemcy wymordowali Żydów małego miasteczka Jedwabne. W czasie II wojny światowej zginęło na terenie okupowanej przez Niemców Polski ponad 3 miliony Żydów. Po wojnie Żydzi od dziesiątek lat zajadle szkodzą nam na świecie swoimi nikczemnymi oszustwami. Oszczerstwo polskich obozów śmierci jest uzupełniane przez fałsz polskich pogromów. Te zachowania strony żydowskiej są skierowane przeciwko nam bezpodstawnie. Żadnych polskich pogromów nigdy nie było.

Wojna informacyjna przeciw Polsce

W 1996 roku Światowy Kongres Żydów wypowiedział nam wojnę. Jego sekretarz generalny Izrael Singer oświadczył, że Polacy nigdy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Polska będzie nękana tak długo, aż zaspokoi żydowskie żądania. Od końca lat dziewięćdziesiątych Polska jest obiektem nieustającego ataku propagandowego. Ze strony żydowskiej płynie ku nam fala oszczerstw i mowa nienawiści. Ma ona nas pogrążyć jako naród w powszechnej pogardzie. Prowadzone jest zniesławianie naszego narodu na arenie międzynarodowej. Propaganda żydowska głosi, że w czasie wojny Polacy masowo mordowali Żydów i niezwykle się na tym wzbogacili. Chce się nas zmusić, byśmy ten fałsz uznali za prawdę.

Zobacz także: To jeszcze Polska czy już Polin? Amerykanie i Żydzi na komisji w Senacie

Podstawianie Polski polega na dążeniu, by winę za zagładę Żydów europejskich przesuwać z Niemców na Polaków. Kulminacją tych działań była jak dotąd sprawa Jedwabnego, której nadano światowy rozgłos. W 2001 odbyła się uroczystość rocznicowa z udziałem ówczesnego prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego, który przeprosił Żydów za niemieckie zbrodnie. Nikczemny występ Aleksandra Kwaśniewskiego w Jedwabnem 10 lipca 2001 roku nie załatwił sprawy. 10 lipca 2011 roku w Jedwabnem Bronisław Komorowski jako prezydent RP dopuścił się zdrady stanu. Bronisław Komorowski złożył oświadczenie w imieniu narodu polskiego, że Polacy byli współwinni zagłady Żydów. Przesunięto nas z kategorii „obojętnych” na losy Żydów w II wojnie światowej do kategorii ich „katów”. Nagonka za Jedwabne otworzyła nam oczy na nieprzejednaną wrogość narodu wybranego do nas. Nie możemy udawać, że jej nie widzimy. 

Cele propagandy żydowskiej

Głównym celem propagandy żydowskiej jest podstawienie Polaków za Niemców jako narodu winnego wielkiej zagłady Żydów. Celem ekonomicznym jest zaspokojenie roszczeń przez szantaż. Pod pretekstem tzw. „restytucji mienia żydowskiego” Żydzi chcą wymusić na nas gigantyczny haracz. Ale chodzi nie tylko o pieniądze. Roszczenia są najpierw finansowe, a potem idą za nimi roszczenia terytorialne. Fałszowanie historii i zniesławianie Polski ma dalekosiężne cele. Taka polityka historyczna zmierza do wyolbrzymienia roli Żydów w dziejach Polski. Narzuca się nam fałszywą wizję naszych wspólnych dziejów, jak gdyby istniała jedna wspólna historia polsko-żydowska, gdy w rzeczywistości były to dwie osobne historie dwóch osobnych i obcych sobie narodów. Ma to służyć roszczeniom żydowskim wobec nas, wmawianiu nam, że prawa Żydów do naszych ziem są co najmniej równie duże, jak prawa Polaków.

Obrona konieczna

Żydzi myślą, że mogą krytykować kogo się da i bezkarnie znieważają naród polski, a ich krytykować nie wolno. Kłamstwo w polityce jest podobno rzeczą całkiem naturalną, a ktoś, kto próbuje nagiąć praktykę polityczną do standardów moralnych, jest po prostu naiwny. Więc nie bądźmy naiwni. W tej sytuacji należy piętnować zdradę narodową. Główne zagrożenie idzie bowiem od wewnątrz. Polski rząd kontrolują Żydzi. Z kolaboracją polską w operacji podstawiania spotykamy się co rusz. Od lat Polską nie rządzą już Polacy, ale zagraniczni mocodawcy zarządców Polski. Musimy zacząć bronić się sami, bo na sprzedawczyków rządzących naszym państwem nie ma co liczyć.

Dr inż. Stanisław Tujaka

Literatura: Bogusław Wolniewicz „Polska a Żydzi” Warszawa 2018

Zobacz także: Łukaszenka w odpowiedzi na sankcje UE przepuszcza nielegalnych migrantów! “Sami ich łapcie”

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY