Konfederacja przedstawia swój plan na Polskę. Oglądaj konwencję programową ideowej prawicy [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Program "Polska Na Nowo" nadzieją na odbudowę polskiej gospodarki

Konfederacja zaoferuje nowe rozwiązania, naprawiające polską gospodarkę / fot. Twitter/Konfederacja

Dziś w Warszawie konwencja programowa Konfederacji. To odpowiedź na rządowy program „Polski Ład”. Zostanie na niej przedstawiony nowy program ugrupowania pod nazwą „Polska na nowo”, który ma być „wizją Polski po lockdownie”

Konwencja programowa Konfederacji rozpocznie się w samo południe. Dwie godziny wcześniej, bo o 10:00 rusza transmisja Mediów Narodowych. Oprócz samej transmisji z konwencji, relacja z wydarzenia, studio przed i po wydarzeniu ze świeżymi komentarzami i analizami politologów i publicystów.

W konwencji wezmą udział liderzy Konfederacji, m.in. Krzysztof Bosak, Jakub Kulesza, Robert Winnicki, Grzegorz Braun, Janusz Korwin-Mikke. Jednocześnie ma odbywać się piknik rodzinny. Równocześnie ma zostać zainaugurowana seria organizowanych przez Konfederację imprez, które odbędą się w popularnych turystycznych miejscowościach na terenie całego kraju pod hasłem „Wakacje z Konfederacją”. Trasa potrwa do 7 sierpnia i obejmie ponad 30 miejscowości.

Konwencja programowa Konfederacji – transmisja Mediów Narodowych

Konwencja programowa konfederacji będzie miała miejsce w warszawskim parku im. Marszałka Rydza-Śmigłego. Dwie godziny przed nią wystartuje studio Mediów Narodowych. Będą w nim gościć m.in. Łukasz Żygadło, Piotr Strzembosz, Łukasz Warzecha, czy Marcin Masny.

Zobacz także: Tusk: “Dzisiaj zło rządzi w Polsce”. Rusza w objazd kraju

https://publish.twitter.com/?query=https%3A%2F%2Ftwitter.com%2FKONFEDERACJA_%2Fstatus%2F1411392343664648196&widget=Tweet

radiomaryja.pl, twitter.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY