Jaś Kapela w MMA? Z kim będzie walczył? “Dla Ziemkiewicza zrobię wyjątek”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Jaś Kapela

Jaś Kapela / Fot. You Tube/ Kanał Sportowy

Jaś Kapela zyskał duży rozgłos dzięki programowi "Hejt Park" w Kanale Sportowym. Wszystko wskazuje na to, że lewak wyznaje zasadę "nieważne czy mówią dobrze, czy źle - byle mówili". Jego antyintelektualne samozaorania w programie Krzysztofa Stanowskiego przeniosły się na profil Twitterowy "poety".

Znany ze swoich komunistycznych poglądów Kapela poruszył internautów po raz kolejny. Tym razem falę komentarzy wywołał wpis Jasia, w którym zastanawia się nad gażą z potencjalnej walki MMA, w której miałby wziąć udział. Jawny komunista zadaje prowokacyjne pytanie o przeciwnika wskazując, że zmierzyłby się z jakimś narodowcem lub kapitalistą. Wspomniał też o Rafale Ziemkiewiczu. Dla niego, jak mówi Kapela, może zrobić wyjątek w ramach walki w innej kategorii wagowej. Czy Jaś Kapela wystąpi w MMA?

Internauci podsuwają propozycję potencjalnych przeciwników dla Jasia w pojedynku mieszanych sztuk walki. Jedni widzą w narożniku jego przeciwnika Przemysława Czarnka, inni Krzysztofa Stanowskiego. Patrząc jednak na kategorię wagową Kapeli ciężko dawać mu nawet iluzoryczne szanse na pokonanie w walce któregokolwiek z proponowanych przeciwników. Celowo wspomniałem o fizycznych możliwościach Kapeli, gdyż jego zdolności intelektualne poznała już cała Polska i z góry dyskwalifikują go z jakiejkolwiek próby rywalizacji. Jedno jest pewne, po ostatnich występach medialnych Jaś Kapela w MMA zarobiłby furę pieniędzy. Tylko czy potem oddałby 90% z nich na państwo? Może 600 zł mu wystarczy. Jak nie, to dodatkową stówkę ktoś mu na pewno dołoży.

medianarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY