Bodakowski rysuje. Satyra na dziś: Skojarzenia – pejsy 2021

Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
Maseczka do zasłaniania twarzy.

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Daniel Allgyer/Pixabay

Niektórym wszystko kojarzy się z seksem, innym z Żydami. Polacy starają się dostosować do zwariowanej rzeczywistości stworzonej przez polityków. W ramach walki z ''pandemią'' politycy od lat dręczący Polaków, solidarnie, ręka w rękę ci rządu i ci z opozycji (nie licząc kilku wyjątków), zafundowali Polakom kneblowanie niczym z jakiś perwersyjnych praktyk. Polakom nakazano nosić maseczki.
rysunek: Jan Bodakowski
rysunek: Jan Bodakowski

Niektórym wszystko kojarzy się z seksem, innym z Żydami. Polacy starają się dostosować do zwariowanej rzeczywistości stworzonej przez polityków. W ramach walki z ”pandemią” politycy od lat dręczący Polaków, solidarnie, ręka w rękę ci rządu i ci z opozycji (nie licząc kilku wyjątków), zafundowali Polakom kneblowanie niczym z jakiś perwersyjnych praktyk. Polakom nakazano nosić maseczki.

Niedotlenienie mózgu skutkuje trudnościami w myśleniu – ten mechanizm, by zniewalać adeptów, stosują sekty destrukcyjne (obok niskobiałkowej diety promowanej przez wegan). Takie niedotlenienie jest zresztą wygodne dla polityków – niedotlenieni wyborcy, nie dostrzegający, że są wykorzystywani to dla polityków ideał.

Naturalny zdrowy instynkt przetrwania zmusza jednak Polaków do udrożniania dróg oddechowych, by umożliwić dopływ niezbędnego dla życia tlenu. Realizm nakazuje, by robić to tak, by nie przyczepiła się władza. Skutkuje to noszeniem maseczek pod nosem czy na brodzie. Niektórym maseczki dyndają na uchu, co kojarzy się (tym, którym wszystko kojarzy się z Żydami) z pejsami.

Jan Bodakowski

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY