Bodakowski rysuje. Satyra na dziś: Homo adopcje

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Według autora, wydanej pod marką „Aromat słowa” pracy „Nauka mówi nie! Oszustwo homo-małżeństwa” dzieci podlegające opiece związków homo statystycznie częściej popadają w patologie. Autor pracy „Nauka mówi nie! Oszustwo homo-małżeństwa” doktor Gerard van den Aardweg to holenderski psycholog i psychoterapeuta, wykładowca w szkołach wyższych w Europie, USA i Brazylii, katolik, autor licznych publikacji o szkodliwości homoseksualizmu i aborcji.
rysunek: Jan Bodakowski
rysunek: Jan Bodakowski

Według autora, wydanej pod marką „Aromat słowa” pracy „Nauka mówi nie! Oszustwo homo-małżeństwa” dzieci podlegające opiece związków homo statystycznie częściej popadają w patologie. Autor opisanej pracy „Nauka mówi nie! Oszustwo homo-małżeństwa” doktor Gerard van den Aardweg to holenderski psycholog i psychoterapeuta, wykładowca w szkołach wyższych w Europie, USA i Brazylii, katolik, autor licznych publikacji o szkodliwości homoseksualizmu i aborcji.

Według doktora Gerarda van den Aardwega piecza ze strony homo związku jest dla dziecka bardzo szkodliwa, bo homo pary „są o wiele bardziej narażone na brak stabilności emocjonalnej, występowanie zdrad, rozwiązłości, kłótni, przemocy i zazdrości, niezrównoważonych reakcji na tle nerwicowym, w tym depresji, nadużywanie alkoholu i narkotyków, występowanie chorób wenerycznych i innych, a także przedwczesną śmierć” . Takie toksyczne środowisko sprawia, że dzieci z takich związków są „znacznie bardziej narażone na traumatyczne i szkodliwe wpływy wyżej wymienionych czynników rodzicielskich niż dzieci normalnych par”.

Zdaniem doktora Gerarda van den Aardwega homo opiekunowie nie mogą właściwie pełnić socjalizacyjnej funkcji matki i ojca. Dwie homo osoby mieszkające razem — nie mieszkają ze sobą tak jak kobieta i mężczyzna, dziecko takich opiekunów nie ma wzoru matki czy ojca do naśladowania. Dzieje się też tak w związkach lesbijskich – doktor Gerard van den Aardweg w swojej książce stwierdza, że lesbijki nie zapewniają dzieciom właściwych wzorów matki i ojca, bo są kobietami, które są pozbawione „cech kobiecych, macierzyńskich, które są głównie zainteresowane sobą nawzajem i swoimi własnymi złudzeniami”.

Jan Bodakowski

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY