TVN szykuje nowy kontrowersyjny film. Borys Szyc w koszulce “White Pride” i urodziny Hitlera [+FOTO]

Dodano   2
  LoadingDodaj do ulubionych!

Kryptonim Polska / fot. materiały prasowe

"Kryptonim Polska" to nowy film który ma przedstawić współczesną historię Romea i Julii na tle trwającej w Polsce wojny światopoglądowej.

Trwają zdjęcia do filmu “Kryptonim Polska”, w którym Maciej Musiałowski (“Sala samobójców. Hejter”) i debiutująca na dużym ekranie Magda Maścianica wcielą się w polską wersję Romea i Julii. On jest białostockim narodowcem (oczywiście wykreowanym na nazistę), ona – feministką walczącą o LGBT na marszach sodomitów. Czy na tej podstawie da się stworzyć produkcję pełną “zwariowanych gagów i komicznych nieporozumień”? Piotr Kumik, współtwórca SNL Polska, uważa, że tak.

Kryptonim Polska – nowy film TVNu

“Kryptonim Polska” to komediowa petarda o miłości narodowca do lewaczki, w której odbijają się absurdy i podziały trapiące nasz kraj. W rolach głównych Maciej Musiałowski i Borys Szyc jako białostoccy narodowcy oraz Antoni Królikowski i wschodząca gwiazda kina – Magdalena Maścianica w rolach lewicowych aktywistów. Przygotujcie się na pełne zwariowanych gagów i komicznych nieporozumień starcie polsko-polskie, które odpowie na pytania, czy miłość jest silniejsza od poglądów politycznych? I czy w dzisiejszych czasach narodowiec może pokochać wojującą lewaczkę? Nadchodzi film wybuchowy jak trotyl i kolorowy jak tęcza!

– dowiadujemy się z opisu dystrybutora.

Głównym bohaterem filmu jest chłopak z Białegostoku o imieniu Staszek (Maciej Musiałowski), który poszukując celu i poczucia przynależności trafił do Zrzeszenia Młodzieży Radykalnej pod wodzą zapalczywego Romana (Borys Szyc). Podczas jednej z akcji przeprowadzanych przez ZMR Staszek poznaje Polę (Magdalena Maścianica) – dziewczynę o lewicowych poglądach, która niedawno zerwała ze swoim chłopakiem, Kajetanem (Antoni Królikowski). Zauroczony nowopoznaną dziewczyną narodowiec postanawia ukrywać przed nią swoją przynależność do skrajnie prawicowej organizacji. Wkrótce między bohaterami rodzi się uczucie z pozoru nie mające szans na przetrwanie, którego losy rozstrzygną się podczas największej w historii Parady Równości w Warszawie.

Kryptonim Polska

Zdjęcia do filmu odbywają się w Warszawie i Białymstoku. Data premiery “Kryptonimu Polska” nie została jeszcze ujawniona. 

RADIOZET.PL

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY