REKLAMA

Krzysztof Bosak u Mazurka w RMF FM. Błazenada redaktora

Gościem „Porannej rozmowy” w RMF FM był Krzysztof Bosak, jeden z liderów Konfederacji i Ruchu Narodowego. Prowadzący red. Mazurek próbował atakować Bosaka.

Redaktor Robert Mazurek zaprasza do swojego programu „Poranna rozmowa” w RMF FM bardzo często tych samych gości. Kartę „stałego bywalca” mają tam między innymi przewodniczący Polskiego Stronnictwa Ludowego oraz Sojuszu Lewicy Demokratycznej, Władysław Kośniak-Kamysz i Włodzimierz Czarzasty. Umawia się z nimi na przykład na wspólną obserwację ptaków.

Dzisiaj wydarzyła się rzecz ważna. Po wielu miesiącach gościem programu był działacz Ruchu Narodowego – Krzysztof Bosak. Kiedy tylko ideowy prawicowiec pojawi się u red. Mazurka, spotyka się on z próbą skompromitowania i atakami ze strony prowadzącego. Krzysztof Bosak był egzaminowany ze znajomości religii oraz musiał „spowiadać” się ze swojej kariery zawodowej.

ZOBACZ TAKŻE: [OPINIA] Dorosz: Ruch narodowy wczoraj (1918-1939)

Krzysztof Bosak był pytany także o sprawy związane z Marszem Niepodległości. Także dla red. Mazurka grafika przedstawiająca rękę z różańcem może oznaczać zachętę… do bójek. Lider narodowców wyraził także swoją opinię, że Adrian Zandberg nie byłby raczej mile widziany na Marszu Niepodległości. Prowadzący należy do najlepszych w swoim fachu w Polsce, ale mimo to Krzysztof Bosak poradził sobie całkiem nieźle.

REKLAMA

Komentarze