REKLAMA

Artur Zawisza dla Mediów Narodowych: „Zaproponujmy Traktat Suwerennościowy”

Artur Zawisza dla Mediów Narodowych: „Zaproponujmy Traktat Suwerennościowy”

REKLAMA

Gościem Michała Jelonka w Mediach Narodowych był były poseł na sejm Artur Zawisza. Panowie rozmawiali o koalicji Narodowców i Wolnościowców w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Polityk Artur Zawisza żywo komentował wspólny start. Stwierdził, że prawica – nie tylko PiSowska – ma w Polsce rację bytu. Pochwalił liderów koalicji: Robeta Winnickiego, Janusza Korwina-Mikke oraz Grzegorza Brauna, że wcześnie zdecydowali się na porozumienie.

Zdaniem Zawiszy są trzy różne antyunijne postawy wewnątrz koalicji: RN – POLexit, Wolność – zniszczenie UE, Grzegorz Braun – wyjście UE z Polski.

Nie ukrywam, że lansuję porozumienie koalicji z Federacją dla Rzeczypospolitej Marka Jakubiaka” – stwierdził Zawisza.

https://twitter.com/MediaNarodoweMN/status/1083043885620838400
REKLAMA

Powiedział to w kontekście tego, że koalicja RN i Wolność nie mają odpowiedniej wagi politycznej, której mogłaby nabrać wraz z przystąpieniem do niej posła Jakubiaka.

Zdaniem Zawiszy eurokraci nie przewidzieli, że sytuacja obróci się przeciwko nim. Nie podejrzewali, że nastąpi odrodzenie narodowe.

Wcześniej Jean-Marie Le Pen zwalczał Unię od wewnątrz gdy ta się zacieśniała. Wtedy z niego kpiono. Natomiast teraz przodujące euroentuzjastyczne ruchy maja obawy, uzasadnione obawy!

https://twitter.com/MediaNarodoweMN/status/1083041544855265280

Jak zwykle polecamy całość materiału dostępnego wyłącznie w Mediach Narodowych:

REKLAMA

Komentarze