REKLAMA

Szumełda z KODu przeprasza Młodzież Wszechpolską za swoje kłamstwa

Szumełda z KODu przeprasza Młodzież Wszechpolską za swoje kłamstwa

Radomir Szumełda z KODu przeprasza Młodzież Wszechpolską za swoje kłamstwa na temat organizacji. „Przestroga dla wszystkich innych, którzy w porę nie ugryzą się w język” – komentuje Sekretarz Główny MW.

„Spójrzcie na godzinę. Oczerniać w biały dzień to ładnie ale przepraszać to już ze wstydu trzeba po nocach” – komentuje portal Narodowcy.net.

Przypominamy, że tydzień temu Radomir Szumełda został prawomocnie skazany za zniesławienie Młodzieży Wszechpolskiej przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ. Sąd Okręgowy w Gdańsku utrzymał wyrok w tej sprawie. Skazany musiał przeprosić MW m.in. na portalu społecznościowym Twitter.

Jak widać przeprosiny nie przyszły działaczowi KOD z łatwością: „Pan Szumełda zdaje się prewencyjnie zablokował mój profil oraz oficjalny profil Młodzieży Wszechpolskiej zanim opublikował przeprosiny” – komentuje rzecznik prasowy organizacji, Mateusz Marzoch.

https://twitter.com/MateuszMarzoch/status/1113847872477388801

Młodzież Wszechpolska błyskawicznie reaguje kolejne na tego typu komentarze i kłamstwa. Tuż po VI Pielgrzymce Środowiska Narodowego na Jasną Górę po słowach „neofaszyści opanowali Jasną Górę” władze MW zapowiadają, że szykują się kolejne pozwy.

Czytaj również: Młodzież Wszechpolska ostro o „neofaszystach”: Szykują się kolejne pozwy

Wszechpolaków wspierają internauci, którzy punktują absurdalne zarzuty lewicowych portali. „Oczywiście każdy zobaczył co chciał zobaczyć. Redaktor Gazety Wyborczej, wojciech czuchnowski, zaczął nawet bredzić coś o „kopaniu w dupę nazioli” przez Matkę Boską”.

REKLAMA

Komentarze