Szumełda z KODu przeprasza Młodzież Wszechpolską za swoje kłamstwa

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. Młodzież Wszechpolska

Radomir Szumełda z KODu przeprasza Młodzież Wszechpolską za swoje kłamstwa na temat organizacji. “Przestroga dla wszystkich innych, którzy w porę nie ugryzą się w język” – komentuje Sekretarz Główny MW.

“Spójrzcie na godzinę. Oczerniać w biały dzień to ładnie ale przepraszać to już ze wstydu trzeba po nocach” – komentuje portal Narodowcy.net.

Przypominamy, że tydzień temu Radomir Szumełda został prawomocnie skazany za zniesławienie Młodzieży Wszechpolskiej przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ. Sąd Okręgowy w Gdańsku utrzymał wyrok w tej sprawie. Skazany musiał przeprosić MW m.in. na portalu społecznościowym Twitter.

Jak widać przeprosiny nie przyszły działaczowi KOD z łatwością: “Pan Szumełda zdaje się prewencyjnie zablokował mój profil oraz oficjalny profil Młodzieży Wszechpolskiej zanim opublikował przeprosiny” – komentuje rzecznik prasowy organizacji, Mateusz Marzoch.

Młodzież Wszechpolska błyskawicznie reaguje kolejne na tego typu komentarze i kłamstwa. Tuż po VI Pielgrzymce Środowiska Narodowego na Jasną Górę po słowach “neofaszyści opanowali Jasną Górę” władze MW zapowiadają, że szykują się kolejne pozwy.

Czytaj również: Młodzież Wszechpolska ostro o “neofaszystach”: Szykują się kolejne pozwy

Wszechpolaków wspierają internauci, którzy punktują absurdalne zarzuty lewicowych portali. “Oczywiście każdy zobaczył co chciał zobaczyć. Redaktor Gazety Wyborczej, wojciech czuchnowski, zaczął nawet bredzić coś o “kopaniu w dupę nazioli” przez Matkę Boską”.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY