REKLAMA

Red is Bad porównane do Hugo Boss. CNN: „promują nacjonalizm”

Red is Bad porównane do Hugo Boss. CNN: „promują nacjonalizm”

Obraz, który wcześniej sugerowałby rasistę, faszystę czy, jak to teraz modne, „ksenofoba” jakim jest mężczyzna z ogoloną głową, kurtką typu bomber i z przywdzianymi glanami, zniknął.

W jego miejsce – według CNN – wpasował się zestaw popularnych stylów i marek streetwearowych, które wylorzystują zakodowane symbole i komunikaty, aby oddziaływać na światopogląd ludzi i ich spojrzenie na politykę, zamieniając koszulki i bluzy w chodzące bilbordy.

Jedną z takich firm jest Red is Bad.

Obraz jaki przedstawiła stacja CNN to oczywiście mocno sfałszowana rzeczywistość.

Nikt normalny (chyba) nie zestawiłby RiB z Hugo Boss z lat 30 ubiegłego stulecia.

Muzyka, obrazy… wszystko to dobrane, by przedstawić anglojęzycznemu odbiorcy prosty przekaz: Polacy to zakamuflowani naziści.

Mężczyzna powinien ubierać się jak mężczyzna

Lekkim kontrastem dla całego materiału była wypowiedź naszego redaktora – Konrada Smuniewskiego, który zaznaczył, że warto pokazywać swoje poglądy, aczkolwiek mężczyzna powinien być elegancki. Elegancja nie oznacza tego, co serwują nam liberalne elity.

Smuniewski podkreślił także, że sprzeciwiamy się liberalnym pseudowartościom. Dla nas aborcja jest czymś bardzo złym, a małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny.

Materiał ma wydźwięk propagandowy, jednak polecamy zapoznać się z nim naszym widzom.

https://edition.cnn.com/style/article/right-wing-fashion-streetwear/index.html?fbclid=IwAR1rnzH9M8nBv488ojSo64noEzZYaIGXnPZV4alBAu4ilouiMhM26zi0dig

CNN

REKLAMA

Komentarze