REKLAMA

Poznań: Bojówkarze Antify szkolą się ze skutecznego zadawania bólu

Poznań: Bojówkarze Antify szkolą się ze skutecznego zadawania bólu

Jak wynika z materiału wideo opublikowanego w internecie, w Poznaniu bojówkarze Antify skupieni wokół squatu Rozbrat prowadzą m.in. szkolenia do walk ulicznych. Już wcześniej pojawiały się pogłoski o prowadzeniu takich szkoleń m.in. w Warszawie i Poznaniu.

REKLAMA

Już w sierpniu pojawiły się informacje, że m.in. w Poznaniu mają odbywać się szkolenia dla bojówkarzy z lewackiej Antify. Takie informacje podał wówczas Niemiecki Urząd Ochrony Konstytucji.

Zobacz także: Facebook blokuje katolicką fundację. „Bo jesteśmy za życiem”

Urząd w swoim raporcie ostrzegał przed narastającą przemocą ze strony lewackich organizacji. Informował o szeroko zakrojonej akcji prowadzenia szkoleń ze sztuk walki. Teraz potwierdza to kolejne źródło.

Nagranie pokazuje też zorganizowany wyjazd lewackich aktywistów na manifestację do Gniezna. Już wcześniej pojawiały się głosy, że w lewicowych protestach w mniejszych miejscowościach uczestniczą głównie osoby przyjezdne, zwożone autokarami z większych miast. Co ciekawe, jeden z uczestników niósł czerwoną flagę.

Jak już wcześniej informowaliśmy, Antifa coraz częściej atakuje w Polsce. Ich ofiarami padali w ostatnim czasie choćby działacze pro-life czy politycy.

Bojówkarze Antify wywołują niepokoje także za Oceanem. Mieli istotny udział w nakręcaniu zamieszek w Stanach Zjednoczonych. Prezydent USA Donald Trump uznał Antifę za organizację terrorystyczną.

wpolityce.pl, magnapolonia.org, zyciestolicy.com.pl

REKLAMA

Komentarze