REKLAMA

[OPINIA] Piotr Błaszkowski: „Poland easy work visa success 99%” – kolonizacja z Indii do Polski

[OPINIA] Piotr Błaszkowski: „Poland easy work visa success 99%” – kolonizacja z Indii do Polski

Opinia publiczna w Polsce zdaje się być zaniepokojona zmianami etnicznymi na ulicach polskich miast. Nie chodzi już o Ukraińców, ale o cała masę śniadych  oraz czarnych Azjatów. Zostaliśmy zaatakowani globalnymi zjawiskami migracyjnymi z zupełnie innej strony. Zjawisko to jest tak poważne, że politykowi Krzysztofowi Bosakowi udało się wywołać debatę publiczną na Twitterze, która została podjęta również przez pozostałe media.

REKLAMA

3 sierpnia 2018 r. w Sejmie odbyło się pierwsze posiedzenie parlamentarnego Zespołu ds. Imigracji. Gościem posła Roberta Winnickiego była Joanna Teglund – Polka, mieszkająca przez ponad 30 lat w Szwecji i pracująca w tamtejszym ośrodku imigracyjnym.

Włączywszy się do debaty przytoczę kolejne fakty.

Poland easy work visa success 99%” – Tak nazywa się indyjska, w języku pandżabi, strona internetowa zachęcająca do korzystania z pośrednictwa pewnego centrum wizowego – https://www.youtube.com/watch?v=BCajiUHp2n8 –  31.000 wyświetleń

Kwerenda youtube przynosi kolejne interesujące dane. Oto kilka przykładów.

 

  • পোল্যান্ড যাবেন। কি রকম সুযোগ সুবিধা কাজ কর্ম এবং কাগজপত্র 2018. How to get work permit in Poland – 37 183  wyświetleń.

 

 

  1. পোল্যান্ড ভিসা খোলা আছে কিভাবে যাবেন ২০১৮ || Work visa in Poland for Bangladeshi – 98.355 wyświetleń.

 

A dla informacji jaka Polska jest „fajna” পোল্যান্ড দেশ সিঙ্গেল মেয়ের রাজত্ব//Poland Facts//Bengali – w języku bengalskim – 449 011 wyświetleń

I jeszcze, odbijająca się już czkawką polityka „lobby profesorskiego” reprezentowaną przez Jarosława Gowina – STUDY IN POLAND FOR PAKISTANIS AND INDIANS – 13.000 wyświetleń.

I są już pierwsze porady od pierwszych „zwiadowców” – Jobs in Poland | Indian Students | Part Time Jobs | Living & accommodation | Food | – 104 674 wyświetleń.

Albo jak zostać obywatelem Polski: Poland PR & TR | How to Apply | Living in Poland | Citizenship28 -306 wyświetleń

Nie jest pocieszeniem, że istnieją jeszcze filmiki o preferencjach wiz do Irlandii czy Portugalii.

Kiedyś Anglicy rozwozili po swoim imperium indyjskich kulisów do pracy na plantacjach statkami towarowymi, dziś wystarczy centrum wizowe, smartfon oraz samolot.

Przypomnę, że Hindusom udało się uzyskać większość ludności na wyspach-państwach Fidżi i Mauritiusie, w Gujanie zdobyć przewagę nad innymi nacjami (43,5%), posiadać silną gospodarczo mniejszość w RPA, zmonopolizować handel w Afryce Wschodniej.

Wioząc dwie panie profesorki z Tamilnadu   autem (czarny, drawidyjski stan na południu Indii) byłem pod wrażeniem solidarności wewnątrz grupowej. Nie ma szans, jak twierdzą „dworscy” PiS-owscy dziennikarze (konkretnie Dorota Łosiewicz) na asymilację i integrację!

Są i bardziej zaawansowane porady jak „Latest Poland Residence Changes” (नवीनतम पोलैंड निवास में परिवर्तन) – Ostatnie zmiany w polskiej rezydencji robiona przez biuro o niepokojąco grzmiąco nazwie „Crown Immigration” – Korona Imigracji – 6 523 wyświetleń.  Rozumiem, że robią to skutecznie. 

Jak skutecznie pisał tygodnik „Sieci” („Jak mafia sprowadza do Polski imigrantów”, 16 czerwca 2018) zwracając uwagę opinii publicznej na istnienie mafii, tym razem nie śmieciowej, ale migracyjnej. Mechanizm opisywany tam jest tyleż prosty co bezczelny. Ukazuje się ogłoszenie „zatrudnię pracownika ze znajomością bengalskiego” (widziałem takie z językiem hindi).

Pozwala to firmie „słup” ominąć prawo w Polsce dającej pierwszeństwo obywatelom Polski na wakaty na rynku pracy. Później już tylko legalizacja w pisowkim Urzędzie ds. Cudzoziemców, gdzie bezmózgowi pozbawieni, instynktu narodowego urzędnicy przyklepują „poświadczenie nieprawdy” i mamy kolonistę. Już nie niemieckiego i żydowskiego, ale indyjskiego.

Kiedy będzie ich więcej, zacznie się wypieranie Polaków z handlu ulicznego, gastronomii, z taxi, później zajmą się handlem hurtowym. A co będzie jak należący do kapitału indyjskiego ArcelorMittal Poland S.A zacznie zatrudniać w swoich hutach hinduskich hutników? Na razie nie mają kompetencji, ale sytuacja jest dynamiczna. Bardziej bezwzględni zostaną handlarzem narkotyków (przecież trzeba wybudować dom z sedesem ze złota – Azjaci to w 100% materialiści). Niewyżyci seksualnie samotni mężczyźni, a oszczędzający na prostytutkach, będą gwałcić (pierwsza próba już była).

Co robić?! Skoro państwo polskie jest z dykty i paździerza, a rząd wrogi narodowi!?

Przypominam ogłoszony bojkot żydowski – i nigdy nie odwołany – w 1912 r. przez Wielkiego Romana Dmowskiego. Dziś per analogia – NIE ŻRYJCIE KEBABÓW! Nie zamawiajcie jedzenia przez UBER EATS! Bądzie bezwzględni wobec samych siebie, ograniczajcie się, umartwiajcie zmysł smaku i nie bądźcie wygodni. Bojkotujcie! Bojkotujcie! Bojkotujcie! Nie polskie firmy, nie polskie apteki, nie polskich lekarzy, adwokatów. Jak chcecie kupować tylko polskie produkty stosujcie aplikację „Pola”! Wojna migracyjna już trwa! Jak macie wątpliwości, pomyślcie o Wołyniu i o polskiej samoobronnie oraz zgwałconych polskich kobietach.

 

autor:

Piotr Błaszkowski
REKLAMA

Komentarze