REKLAMA

Marsz #STOP447 11 maja! Znamy szczegóły. „Zapraszamy wszystkich patriotów”

Marsz #STOP447 11 maja! Znamy szczegóły. „Zapraszamy wszystkich patriotów”

Pod Kancelarią Prezesa Rady Ministrów miała miejsce konferencja prasowa, na której zostały omówione szczegóły dotyczące zaplanowanej manifestacji przeciwko roszczeniom żydowskim. Marsz obędzie się 11 maja.

Udział w konferencji wziął prezes stowarzyszenia Marszu Niepodległości Robert Bąkiewicz oraz Tomasz Kalinowski. Jako pierwszy głos zabrał organizator manifestacji.

Brak obrazka

-Polska znajduje się w momencie wyjątkowym. Stowarzyszenie Marsz Niepodległości od ponad dwóch miesięcy prowadzi kampanię informacyjną dotyczącą zagrożeń trwających z ustawy 447 i planowanej grabieży państwa polskiego – powiedział Bąkiewicz.

Czytaj więcej: Roboty Apple pozyskają surowce ze starej elektroniki

Brak obrazka

-W dniu dzisiejszym widać po obecności mediów, że ta sprawa ma być wyciszona. Ma nie odbijać się echem w przestrzeni publicznej – podkreślił wyraźnie prezes Marszu Niepodległości.

Podczas konferencji podano jeszcze raz datę manifestacji. Organizatorzy podali, że marsz przeciwko roszczeniom żydowskim rozpocznie się o godzinie 14:00 spod KPRM w Warszawie, 11 maja b.r. Wyruszy on spod kancelarii, przejdzie Alejami Ujazdowskimi w stronę ambasady USA.

-Chcemy pokazać w tym miejscu, że polski naród, polskie społeczeństwo nie zgadza się na próbę grabieży, która w historii państwa nie miała miejsca – zaakcentował.

Na konferencji zabrał głos także Tomasz Kalinowski.

-11 maja wyrazimy swój sprzeciw wobec wdrażania założeń ustawy 447 wobec Polski. Chcemy żeby rząd zajął oficjalne stanowisko ws. żydowskich roszczeń bezspadkowych i wsparł Polonię w Stanach Zjednoczonych w walce przeciw JUST Act

https://twitter.com/StowMarszN/status/1120989639945461761

Marsz #STOP447 11 maja! Znamy szczegóły – konferencja prasowa organizatorów

Opublikowany przez Marsz Niepodległości Środa, 24 kwietnia 2019

11 maja w Warszawie odbędzie się ogólnopolska manifestacja #STOP447 przeciw roszczeniom diaspory żydowskiej wobec Polski. Weź udział w wydarzeniu KLIK

REKLAMA

Komentarze