REKLAMA

Konfederacja chce odwołania ministra finansów, Tadeusza Kościńskiego

Konfederacja chce odwołania ministra finansów, Tadeusza Kościńskiego

Konfederacja nie zwalnia tempa. Pod żądaniu odwołania Magdaleny Biejat, teraz na cel wzięto Tadeusza Kościńskiego, nowego ministra finansów.

REKLAMA

Za nami kolejna konferencja prasowa bardzo aktywnej w Sejmie Konfederacji. Po żądaniu usunięcia z funkcji przewodniczącej Komisji Polityki Społecznej i Rodziny skrajnej lewaczki, Magdaleny Biejat z Partii Razem, teraz Konfederacja pod lupę wzięła członków nowego rządu Mateusza Morawickiego. Chodzi o nowego ministra finansów, Tadeusza Kościńskiego.

Już podczas wczorajszych wystąpień sejmowych Grzegorz Braun zwracał uwagę, że powołanie takiego ministra finansów to obraza polskiego parlamentu. „Jego biografia zaczyna się około 50-tki”. Zwraca się uwagę na to, że minister lepiej mówi po angielsku niż po polsku, że jest przyjacielem banksterów, chce znieść gotówkę oraz nie wiadomo nic o jego przeszłości.

ZOBACZ TAKŻE: Konfederacja chce odwołać Magdalenę Biejat. Jest oficjalny wniosek

Teraz Konfederacja mówi wprost, że chce odwołania nowego ministra finansów. „Nie podoba się on nam z prostego względu. Po prostu pana ministra nie znamy”. „Narodowcy, wolnościowcy, tradycjonaliści – wszyscy jesteśmy przeciwko wycofaniu gotówki – w imię obrony własności prywatnej i prywatności obywateli” – powiedział poseł Ruchu Narodowego, Michał Urbaniak.

REKLAMA

Komentarze