Konfederacja chce odwołania ministra finansów, Tadeusza Kościńskiego

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Konfederacja nie zwalnia tempa. Pod żądaniu odwołania Magdaleny Biejat, teraz na cel wzięto Tadeusza Kościńskiego, nowego ministra finansów.

Za nami kolejna konferencja prasowa bardzo aktywnej w Sejmie Konfederacji. Po żądaniu usunięcia z funkcji przewodniczącej Komisji Polityki Społecznej i Rodziny skrajnej lewaczki, Magdaleny Biejat z Partii Razem, teraz Konfederacja pod lupę wzięła członków nowego rządu Mateusza Morawickiego. Chodzi o nowego ministra finansów, Tadeusza Kościńskiego.

Już podczas wczorajszych wystąpień sejmowych Grzegorz Braun zwracał uwagę, że powołanie takiego ministra finansów to obraza polskiego parlamentu. “Jego biografia zaczyna się około 50-tki”. Zwraca się uwagę na to, że minister lepiej mówi po angielsku niż po polsku, że jest przyjacielem banksterów, chce znieść gotówkę oraz nie wiadomo nic o jego przeszłości.

ZOBACZ TAKŻE: Konfederacja chce odwołać Magdalenę Biejat. Jest oficjalny wniosek

Teraz Konfederacja mówi wprost, że chce odwołania nowego ministra finansów. “Nie podoba się on nam z prostego względu. Po prostu pana ministra nie znamy”. “Narodowcy, wolnościowcy, tradycjonaliści – wszyscy jesteśmy przeciwko wycofaniu gotówki – w imię obrony własności prywatnej i prywatności obywateli” – powiedział poseł Ruchu Narodowego, Michał Urbaniak.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY