REKLAMA

Konfederacja chce odwołać Magdalenę Biejat. Jest oficjalny wniosek

Konfederacja chce odwołać Magdalenę Biejat. Jest oficjalny wniosek

Konfederacja zawstydza PiS. Robi to, o czym mówi. Konfederacja złożyła oficjalny wniosek o odwołanie skrajnej lewaczki z funkcji szefowej komisji.

REKLAMA

Konfederacja chce odwołania przewodniczącej Komisji Polityki Społecznej i Rodziny. Chodzi oczywiście o działaczkę neomarksistowskiej Partii Razem, Magdalenę Biejat. Skrajna lewaczka, która popiera postulaty środowiska LGBT czy, o zgrozo, całkowicie legalną aborcję „na życzenie” do 12 tygodnia, została przewodniczącą dzięki głosom polityków „konserwatywnego” PiS-u.

Od kilku dni wszyscy polscy katolicy, narodowcy i patrioci żyją tym skandalem. Bardzo krytycznie o tej sprawie wypowiadali się politycy Konfederacji, przede wszystkim narodowcy oraz Grzegorz Braun. Ten ostatni jest jedynym przedstawicielem Konfederacji w Komisji Polityki Społecznej i Rodziny. Był też kontrkandydatem Biejat w wyborach na przewodniczącego komisji. PiS wolał poprzeć skrajną lewicę.

ZOBACZ TAKŻE: Narodowcy protestowali w Katowicach. „Państwo PiS to raj lewicy”

„Konfederacja idzie za ciosem! Składamy wniosek o odwołanie przew. Komisji Polityki Społecznej i Rodziny M.Biejat z partii Razem. Dla naszej ideowej prawicy jest nie do zaakceptowania fakt oddania przez PiS tak istotnych kwestii jak rodzina i ochrona życia w ręce skrajnej lewicy!” – napisali przedstawiciele Konfederacji na swoim profilu na portalu Twitter. Podobny wniosek złożyła też Solidarna Polska Zbigniewa Ziobry. „Zjednoczona Prawica” się rozpada?

REKLAMA

Komentarze