REKLAMA

Kłótnia w PiS. Nie chcą pomóc Jakiemu w boju o Warszawę

Kłótnia w PiS. Nie chcą pomóc Jakiemu w boju o Warszawę

REKLAMA

„Najbardziej prestiżowy pojedynek w wyborach samorządowych – czyli bój o prezydenturę stolicy – łatwy dla Patyka Jakiego nie będzie” – donosi dzisiejszy „Fakt”. Według ustaleń dziennika, władze Prawa i Sprawiedliwości nie chcą przystać na jego oczekiwania dotyczące umieszczenia ludzi z nim związanych na biorących miejscach list w wyborach na miejskich radnych.

Jak podaje dzisiejszy „Fakt”, warszawie struktury Prawa i Sprawiedliwości nie chcą pomagać Patrykowi Jakiemu w boju o prezydenturę. Powodem tego ma być fakt, że polityk chce mieć wokół siebie zaufanych sobie ludzi i domaga się, aby otrzymały one biorące miejsca na listach wyborczych na miejskich radnych.

REKLAMA

Na taki wariant nie chcą jednak przystać jednak władze partii, które – według doniesień dziennika – nie wierzą w wygraną Jakiego i obawiają się wyborczej porażki.

– Co on sobie wyobraża? Że nie będziemy mieli prezydenta, a Solidarna Polska dostanie radę? – miało powiedzieć zgodnie kilku ważnych polityków PiS.

Prezes Prawa i Sprawiedliwości nie rozwiązał jeszcze konfliktu w partii. Podczas piątkowego posiedzenia komitetu politycznego PiS sprawa nie została podjęta.

FAKT24.PL / DORZECZY

REKLAMA

Komentarze