REKLAMA

Godek zdecydowanie o oskarżeniach Brudzińskiego: Jest panika w obozie władzy

Godek zdecydowanie o oskarżeniach Brudzińskiego: Jest panika w obozie władzy

Kaja Godek zdecydowanie skomentowała słowa Joachima Brudzińskiego na temat Konfederacji: „Zużył się w Polsce układ postmagdalenkowy” – podkreśla mówiąc o panice w obozie rządzącym.

Przypominamy, że w wywiadzie dla Polskiego Radia 24 Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Joachim Brudziński stwierdził, że głosowanie na Konfederację Korwin Liroy Braun Narodowcy wpłynie na utratę władzy przez PiS.

„Każdy głos oddany na Konfederację Korwin Braun Liroy Narodowcy to będzie zmarnowaniem głosu i będą się z niego cieszyć ci, którzy źle Polsce życzą” – mówił Brudziński.

Czytaj także: PiS obawia się utraty władzy? Minister Brudziński nawołuje, by nie głosować na Konfederacje

1 Konfederacji na Mazowszu, wieloletnia działaczka pro-life postanowiła skomentować słowa polityka PiS: „Konfederacja jest wysoko ponad progiem. Mamy 8 proc. w sondażach (…) My nie idziemy do UE bronić jakiegoś mitycznego interesu Europy, bo czegoś takiego nie ma. My bronimy interesu Polski” – zaznacza Godek.

„Zużył się w Polsce układ postmagdalenkowy. PO i PiS mają coraz więcej wspólnego. Na jedynce PiS-u startuje Jacek Saryusz-Wolski, były członek PO i PZPR. To nasz kwiat, nasza elita, która wysyłamy do Brukseli? No, błagam…” – mówi Godek.

dorzeczy/medianarodowe
REKLAMA

Komentarze