REKLAMA

Fundacja Pro: serial „Na Wspólnej” promuje zabijanie dzieci nienarodzonych

Fundacja Pro: serial „Na Wspólnej” promuje zabijanie dzieci nienarodzonych

Zdążyliśmy się już przyzwyczaić do tego, iż do popularnych seriali telewizyjnych często przemycane są wątki propagujące homoseksualizm czy zdrady małżeńskie. Tym razem serial „Na Wspólnej” postanowił zaangażować się w aborcyjną propagandę.

REKLAMA

O sprawie na portalu społecznościowym Facebook  poinformowała Fundacja Pro- Prawo do życia. Chodzi tu o 2061 odcinek serialu, w którym kobieta podczas wizyty u ginekologa poprosiła o przepisanie tabletek poronnych. Fakt ten został w pełni zaakceptowany przez ojca zabitego dziecka. Co najbardziej istotne, przedstawiona tu aborcja była niezgodna z polskim prawem, nie wystąpiły czynniki takie jak choroba lub gwałt.

PROPAGANDA ABORCYJNA W SERIALU‼️W odcinku 2601 serialu "Na Wspólnej" promowana jest nielegalna aborcja. Nastolatka…

Opublikowany przez Fundacja Pro – Prawo do Życia Czwartek, 21 grudnia 2017

Nastolatka decyduje się na aborcję zdrowego dziecka, idzie do przychodni, otrzymuje od lekarza w przychodni tabletki poronne. Po tym jak poroniła, lekarz mówi jej ojcu, że pomógł jego córce umożliwiając aborcję. Ojciec, który jest policjantem, ostatecznie zgadza się z lekarzem. Taka propaganda proaborcyjna w telewizji jest niedopuszczalna. To promocja przestępstwa- czytamy na facebookowym profilu Fundacji.

Fundacja zachęca ponadto do napisania skargi do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, publikuje również przykładową treść takowej.

pch24.pl

REKLAMA

Komentarze