REKLAMA

Cejrowski: Lewactwo w USA wymyśliło sobie nowe określenie na Chrystusa

Cejrowski: Lewactwo w USA wymyśliło sobie nowe określenie na Chrystusa

REKLAMA

Wojciech Cejrowski podzielił się na serwisie społecznościowym twitter swoimi spostrzeżeniami wobec komentarzy amerykańskich polityków dot. zamachów na Sri Lance. Znany podróżnik i pisarz drwiąco skomentował poprawność polityczną jaką zaprezentowali m.in. były prezydent USA Barack Obama, czy była sekretarz stanu Hillary Clinton.

Komentarze do jakich odniósł się Wojciech Cejrowski dotyczyły tragedii do której doszło w Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego na Sri Lance. Łącznie w krwawych zamachach nagłą śmierć poniosło ok. 290 ludzi, a 500 było rannych. Odpowiedzialność za te haniebne morderstwa wzięło Państwo Islamskie – ISIS.

Ataki na turystów i czcicieli Wielkanocy na Sri Lance są atakiem na ludzkość. W dzień poświęcony miłości, odkupieniu i odnowie modlimy się za ofiary i jesteśmy z ludem Sri Lanki – napisał były prezydent USA Barack Obama, laureat pokojowej nagrody Nobla.

Zobacz także: Sri Lanka: Aresztowano powiązanego z zamachami Syryjczyka

Znany podróżnik opublikował na swoim profilu twitterowym zdjęcia z komentarzy jakie zamieścili m.in. Barack Obama, czy Hillary Clinton. Cytowani przez Wojciecha Cejrowskiego amerykańscy politycy potępiali zamachy ale z dziwnym zacietrzewieniem nie potrafili przyznać, że były to zamachy na chrześcijan.

1/2
Lewactwo w USA wymyśliło nowe określenie na Chrześcijan – Czciciele Wielkanocy. Nie czcimy Wielkanocy, tylko Chrystusa!
Podobnie jak Żydzi nie są czcicielami namiotów, gdy obchodzą Święto Namiotów. Słowo chrześcijanie zawiera imię Chrystusa, podobnie Christmas (BOŻE Narodzenie). Oni się umawiają – tydzień temu jeszcze nie istniało określenie Czciciele Wielkanocy” – napisał słynny podróżnik na Twitterze.

2/2
Słowo chrześcijanie zawiera imię Chrystusa, podobnie Christmas (Boże Narodzenie). Oni się umawiają – tydzień temu jeszcze nie istniało określenie Czciciele Wielkanocy. – dodał Wojciech Cejrowski na swoim profilu twitterowym.

Wojciech Cejrowski zauważył, że określenie „Czciciele Wielkanocy” jest nowym, wymyślonym na poczekaniu. Pomimo tego najwięksi amerykańscy politycy, powiązani z Partią Demokratyczną, użyli publicznie tego dziwacznego zwrotu. Znany podróżnik daje do zrozumienia, że powód jest prozaiczny. Cytowani politycy nie chcą użyć słowa, w którym zawarte jest imię Pańskie.

Źródło: / dorzeczy.pl, twitter /

11 maja w Warszawie odbędzie się ogólnopolska manifestacja #STOP447 przeciw roszczeniom diaspory żydowskiej wobec Polski. Weź udział w wydarzeniu KLIK

REKLAMA

Komentarze