Kuriozalny wpis wspólnika Bąkiewicza!  „Cieszę się i zapraszam do współpracy”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Piotr Barełkowski i Robert Bąkiewicz, wspólnicy w Telewizja Media Narodowe P.S.A. / zdjęci: zrzut ekranowy YT

Piotr Barełkowski, prezes i udziałowiec spółki Telewizja Media Narodowe P.S.A. zamieścił na platformie X, komentarz pod oświadczeniem Stowarzyszenia Marsz Niepodległości o odzyskaniu przez Stowarzyszenie Marsz Niepodległości. Komentarz iście kuriozalny.

Stowarzyszenie Marsz Niepodległości ponad rok temu straciło dostęp do swojego głównego kanału komunikacji z sympatykami Marszu Niepodległości, czyli do fanpejdża Marszu Niepodległości na Facebooku. Jeszcze w grudniu 2022 roku Robert Bąkiewicz, który wówczas był prezesem SMN, usunął wszystkich administratorów fanpejdża, którzy nie byli z jego politycznego klucza. Nawet po utracie władzy w Stowarzyszeniu Bąkiewicz nie oddał dostępu do fp Marszu Niepodległości, ale razem z innym b. członkiem SMN wykorzystywali fanpejdż do celów spółki Telewizja Media Narodowe P.S.A., której prezesem obecnie jest Piotr Barełkowski.

Fanpejdż Marszu były wykorzystywany przez spółkę Bąkiewicza i Barełkowskiego jeszcze 15 maja 2024 r. Były tam publikowane linki do portalu TVMN.pl promujące artykuły z tego portalu. Administratorami na fp Marszu Niepodległości był Robert Bąkiewicz, udziałowiec spółki Telewizja Media Narodowe P.S.A. oraz Tomasz Kalinowski, dyrektor w spółce Telewizja Media Narodowe P.S.A.

Stowarzyszenie odzyskało dostęp do fp Marsz Niepodległości nie w wyniku dobrowolnego zwrotu ze strony Roberta Bąkiewicza i Tomasza Kalinowskiego, ale w wyniku innych działań, w wyniku których Bąkiewicz i Kalinowski po decyzji administracji Facebooka utracili kontrolę nad fanpejdżem Marszu Niepodległości. Dzisiaj w tej sprawie w mediach społecznościowych oraz na naszym portalu zostało opublikowane oświadczenie Stowarzyszenia w tej właśnie sprawie.

I właśnie pod oświadczeniem zamieszczonym na platformie X Piotr Barełkowski napisał krótki, zadziwiający, jak na prezesa spółki która wykorzystywała wyprowadzony ze stowarzyszenia fanpejdż, komentarz: Cieszę się że mają Panowie te profile społecznościowe i życzę udanej ekspansji medialnej. Niezmiennie zapraszam do współpracy z @TVMediaNarodowe, bo to skandal, że dwa podmioty reprezentujące podobne wartości – w obliczu wojny światów – nie współpracują. Zakończmy ten chory spór!

Wpis Piotra Barełkowskiego skomentował na X Jerzy Wasiukiewicz, członek Zarządu SMN: Gość jest niesamowity. Jego spółka bezprawnie korzystała z tego fanpejdża – i nadal korzysta z innych kont w mediach społ. należących do SMN – a on pisze, że się cieszy razem z nami.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY