Stowarzyszenie Marsz Niepodległości odzyskało swój fanpejdż na Facebooku!

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Fanpejdż Stowarzyszenia Marsz Niepodległości ponownie jest w rękach prawowitych właścicieli. W tej sprawie Stowarzyszenie Marsz Niepodległości wydało oświadczenie, którego pełną treść prezentujemy poniżej.

Warszawa, dnia 16 maja 2024 r.

OŚWIADCZENIE STOWARZYSZENIA „MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI”

STOWARZYSZENIE „MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI” ODZYSKAŁO DOSTĘP DO PROFILU NA FACEBOOKU

Stowarzyszenie „Marsz Niepodległości” po ponadrocznej batalii odzyskało profil Marszu Niepodległości na Facebooku, do którego dostęp utraciło na przełomie 2022 i 2023 roku.

Stowarzyszenie „Marsz Niepodległości” oświadcza, że nie bierze żadnej odpowiedzialności za treści umieszczane na profilu Marsz Niepodległości na Facebooku w okresie co najmniej od lutego 2023 roku do 15 maja 2024 roku. Zarząd Stowarzyszenia „Marsz Niepodległości” nie miał żadnego wpływu na zamieszczane w tym okresie treści, nie miał również możliwości publikowania własnych treści, takich jak bieżące komunikaty i stanowiska, zachęty do wsparcia Stowarzyszenia w realizacji jego statutowych celów, czy też artykuły z portalu Mediów Narodowych (medianarodowe.com) należącego do Stowarzyszenia „Marsz Niepodległości”.

Stowarzyszenie „Marsz Niepodległości” po odzyskaniu kontroli nad stroną Marszu Niepodległości na Facebooku niezwłocznie podjęło kroki naprawcze. Wszyscy dotychczasowi administratorzy, w tym były prezes zarządu i jego współpracownicy, którzy przez blisko półtora roku nie reagowali na wezwania o zwrot dostępu do profilu i wykorzystywali go niezgodnie z jego przeznaczeniem, w tym do celów promocji spółki Telewizja Media Narodowe P.S.A., utracili do niego dostęp. Osoby te działały na szkodę Stowarzyszenia „Marsz Niepodległości”.

Zachęcamy do powrotu do śledzenia działalności Stowarzyszenia „Marsz Niepodległości” na Facebooku oraz w pozostałych mediach społecznościowych, na których jesteśmy obecni.

Zarząd Stowarzyszenia „Marsz Niepodległości”
(-) Bartosz Malewski, prezes zarządu
(-) Ziemowit Przebitkowski, wiceprezes zarządu
(-) Marcin Białasek, członek zarządu
(-) Arkadiusz Jabłoński, członek zarządu
(-) Jakub Kalus, członek zarządu
(-) Mateusz Marzoch, członek zarządu
(-) Jerzy Wasiukiewicz, członek zarządu
(-) Barbara Ziemska, członek zarządu

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY