Bezwzględny typ! W imię ideologii gotowy zniszczyć życie młodej dziewczynie

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

W imię ideologii, lewicowy polityk i prawnik Krzysztof Śmiszek, jest gotowy zniszczyć życie młodej dziewczynie.

Marika wyszła na wolność. O sprawie poinformował w mediach społecznościowych m.in. minister sprawiedliwości i prokurator Generalny Zbigniew Ziobro, który napisał:
Uwzględniłem wniosek o przerwę w karze 21-letniej Mariki. Wyszła na wolność i teraz czeka na decyzję prezydenta o ułaskawieniu. Jej skazanie za usiłowanie rozboju było bezzasadne. To granda! Sąd wtrącił młodą dziewczynę na 3 lata do więzienia, bo protestowała przeciwko promowaniu lewackiej ideologii i homoseksualizmu.

Zbigniew Ziobro skomentował zachowanie sądu i prokuratora, który skierował sprawę przeciwko Marice, która zakończyła się wyrokiem więzienia:
Sądy bezwzględnie karzą Polaków za obronę wiary i wartości. Za atakowanie kościołów, bicie wierzących i opluwanie policjantów puszczają wolno. Osobna sprawa to działania w tej sprawie niektórych prokuratorów. Nie pozostanie to bez konsekwencji…

Komentarz do uwolnienia Mariki zamieścił polityk Lewicy Krzysztof Śmiszek:
Obrzydlistwo! Tak działa Ziobro i cały PiS! Wstawia się nie za ofiarami, ale za przestępcami! W takiej Polsce czuć swobodnie mogą się tylko brunatne bojówki, a ofiary – bite, napadane, liczą się najmniej. Prokurator Generalny? Chyba Generalny Adwokat przestępczego marginesu!

Co takiego zrobiła Marika, że według lewicowego prawnika zasługuje na to, aby odbyć bezwzględną karę 3 lat więzienia ? Otóż wzięła udział w próbie wyrwania torby o wartości 15 zł. Ale torby, której wartość dla lewicowego prawnika tej konkretnej torby jest znacznie wyższa, bo torba była w kolorach “tęczy”, symbolu tzw. środowisk LGBT.

W efekcie surowego wyroku poznańskiego sądu, może dojść do zniszczenia życia wchodzącej w dorosłość osoby. 24-letnia Marika już od ponad roku przebywa w zakładzie karnym. W związku z tym była zmuszona przerwać studia. Pod znakiem zapytania stanęło jej dalsze wykształcenie i przyszłość zawodowa. Musiała zawiesić swoje plany założenia rodziny oraz odłożyć rehabilitację po złamaniu kostki, do którego doszło na krótko przed osadzeniem w zakładzie karnym. Dziewczyna wchodząc do zakładu karnego nie była w stanie poruszać się samodzielnie. Chodziła o kulach. Zaniedbania w rehabilitacji mogą negatywnie odbić się na jej zdrowiu w przyszłości – pisze Instytut Ordo Iuris, który zaangażował się w uwolnienie Mariki.

Natomiast w nagłośnienie sprawy zaangażowała się Młodzież Wszechpolska i Stowarzyszenie Marsz Niepodległości. Obecnie trwa batalia o jej ułaskawienie, gdyż obecnie kara jest “tylko” zawieszona. Dlatego Instytut Ordo Iuris przygotował petycję do Prezydenta RP z petycją o ułaskawienie, którą można znaleźć i podpisać na stronie: WolnoscDlaMariki.pl. Ordo Iuris wskazuje w petycji do Prezydenta, że chociaż Marika działając w emocjach „przekroczyła granice dopuszczalnej formy sprzeciwu wobec poglądów innych osób”, to jednak nie spowodowała ona „straty materialnej ani nie wyrządziła krzywdy fizycznej jej właścicielce, która uprawniałaby sąd do wydania wyroku bezwzględnego pozbawienia wolności”.

Jak jednak widać, dla lewicowego, bezwzględnego ideologa taki wyrok jest ze wszech miar sprawiedliwy. Zniszczenie życia młodej dziewczynie mieści się w kategoriach lewicowej “tolerancji”. Tej samej “tolerancji” jakiej Polacy doświadczyli w okresie PRL, a szczególnie w latach 40. i 50. ubiegłego wieku, kiedy to równie zaangażowani prawnicy zaprowadzali “sprawiedliwość społeczną” wydając na polskich patriotów nie tylko wyroki bezwzględnego więzienia, ale również i kary śmierci.

Jeszcze raz apelujemy o wsparcie dla Mariki, bo batalia o jej wolność cały czas trwa. Każdy może pomóc podpisując się pod petycją do Prezydenta: Podpisz petycję

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY