Najlepszym rozwiązaniem problemu demografii jest imigracja? Tak uważa Bąkiewicz

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Najlepszym rozwiązaniem na problem demografii jest imigracja? Takie stanowisko zaprezentował Robert Bąkiewicz, który broni polityki pro-imigracyjnej rządu PiSu i SuwPolu

Kuriozalne słowa padły z ust Roberta Bąkiewicza, który postanowił publicznie poprzeć politykę pro-imigracyjną prowadzoną przez rząd Prawa i Sprawiedliwości i Suwerennej Polski. Jak widać gwałty w taksówkach na aplikację, których dokonują w Polsce właśnie imigranci, wzrost przestępczości oraz podejmowane już próby ukrywania przez Policję narodowości przestępców, nie są dla Bąkiewicza żadnym sygnałem ostrzegawczym. A przecież to co się zaczyna dziać już w Polsce to kalka tylko tego co się działo i dzieje na Zachodzie. Kalka również prowadzenia tzw. polityki migracyjnej i eksperymentu multikulturalizmu zafundowanego Zachodowi.

Bąkiewicz tymczasem mówi dokładnie tym samym językiem jakim od ponad dekady “elity” III RP przekonują Polaków do konieczności przyjęcia do Polski milionów imigrantów. Ten plan realizuje dziś rząd PiS i SuwPol. Głównym argumentem “elit” III RP jest argument demografii, starzejącego się społeczeństwa. Argument, że ktoś musi pracować na nasze emerytury. I po ten argument sięgnął również Bąkiewicz.

W nagraniu na Twitterze jasno wykłada stanowisko swoich mocodawców z PiS i SuwPolu przy okazji wypełniając swoje zadanie atakowania Konfederacji, która sprzeciwia się masowej imigracji:
– Konfederacja w sprawie imigracji nie odnosi się do kluczowego problemu w szerszym sensie, do demografii. (…) Jedno z haseł Marszu Niepodległości brzmiało “Polska dla Polaków. Polacy dla Polski”. Więc jak nie będzie Polaków nie będzie również Polski. Jak nie będzie Polaków to będą tutaj obcokrajowcy, będą imigranci. Dlatego problem demografii jest problemem wymierania Narodu Polskiego i o tym dzisiaj powinniśmy głośno mówić.

Czyli według przekazu Bąkiewicza rozwiązaniem na wymieranie Polaków jest imigracja. Dlatego nie powinniśmy mówić o imigrantach ściąganych na potęgę przez rząd PiS i SuwPol, ale o wymieraniu Polaków. Imigrantów nie powinniśmy w związku z tym nazywać imigrantami, ale pracownikami, jak zastrzegł w jednym ze swoich tłitów Bąkiewicz.

Na słowa zawarte w nagraniu Bąkiewicz usłyszał już odpowiedź od jednego z członków Zarządu Stowarzyszenia Marsz Niepodległości. Mateusz Marzoch wypunktował Bąkiewicza. Marzoch przypomniał m.in. że to nie Bąkiewicz “ze swoimi współpracownikami” w 2015 roku był organizatorem “największych manifestacji antyimigranckich w Polsce”, jak stwierdził w nagraniu Bąkiewicz. Marzcoh przypomniał, że były to manifestacje organizowane przez ONR, Młodzież Wszechpolską i Ruch Narodowy, a nie przez Bąkiewicza i jego współpracowników.

Wskazał również, że problem demografii jest podejmowany przez Konfederację. Bąkiewicz zarzucił bowiem, że Konfederacja nie interesuje się problemem demografii. Marzoch opisał krótko w kolejnym tłicie stanowisko Konfederacji właśnie w kwestii demografii: Żadne pieniądze nie sprawią, że demografia się poprawi. Przykład 500+ jest tego dowodem. Tylko odpowiednie wychowanie społeczeństwa i odciążanie rodzin oraz stabilizacja.

Na koniec Mateusz Marzoch skomentował postawę wyrzuconego ze Stowarzyszenia Marsz Niepodległości Bąkiewicza: Kolejny raz nawalanie w Konfederacje, która przecież krajem nie rządzi, a zero słowa o PiS, który jest liderem w ściąganiu do Polski imigrantów i to nie tylko tych zarobkowych. Nie mówiąc już o dziurawym jak sito systemie weryfikacji rzekomo „legalnych” imigrantów.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY