Bąkiewicz broni polityki pro-imigracyjnej PiS. “To nie imigranci a pracownicy”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

To nie imigranci a pracownicy - Robert Bąkiewicz broni polityki pro-imigracyjnej Prawa i Sprawiedliwości oraz Suwerennej Polski.

Były już prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, odwołany z tej funkcji w lutym tego roku przez Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia Marsz Niepodległości i ostatecznie usunięty ze SMN w tym samym miesiącu przez Zarząd stowarzyszenia, zabrał głos na Twiiterze w sprawach imigrantów. Głos całkowicie popierający politykę pro-imigrancką uprawianą przez PiS, ale także w duchu tzw. liberałów gospodarczych.

Marcin Kowalski, prezes Młodzieży Wszechpolskiej i członek zarządu SMN, przytoczył w swoim tłicie jedną z odpowiedzi Roberta Bąkiewicza na Twitterze jakiej udzielił Piotrowi Lisieckiemu z Konfederacji na zarzut, że PiS ściąga na potęgę imigrantów muzułmańskich. Bąkiewicz napisał krótko: To nie imigranci a pracownicy. Na koniec dodał pytanie: Nie wiesz o tym?

Tweet Prezesa Młodzieżyw Wszechpolskiej musiał zirytować Bąkiewicza, bo już nie wszedł w próbę argumentacji swojego stanowiska, ale postanowił potraktować z góry prezesa MW: Jesteś jeszcze bardzo młody, więc mogłeś dużo rzeczy jeszcze nie widzieć. Podrośniesz, zdobędziesz doświadczenie i nie będę Cię zaskakiwały różne odpowiedzi. Logiki tez się nauczysz. Trzymam kciuki!

Natomiast w dyskusji na Twiiterze z Piotrem Lisieckim, broniąc polityki imigracyjnej PiS i Suwerennej Polski Bąkiewicz odkrył się już do końca, czym potwierdził, że jednak ci “pracownicy” to jednak są imigranci i mają do spełnienia konkretne zadanie, a mianowicie zasypanie dziury… demograficznej.

W odpowiedzi na powyższego tłita Lisieckiego Bąkiewicz zadał mu pytanie: Piotrze, jaką skuteczną politykę demograficzną proponujecie? Bo to, ze ma być grill, zielona trawa i wszyscy szczęśliwy to już wie.

“Demografia” to typowy dla “elit” III RP argument, którym “elity” III RP już od ponad dekady przekonują Polaków do konieczności ściągania imigrantów do Polski. Mamy starzejące się społeczeństwo i nie będzie kto miał pracować na nasze emerytury, dlatego potrzebni są imigranci – tak w skrócie brzmi narracja tzw. liberałów gospodarczych i zwolenników multikulti.

Bąkiewicz dokładnie przedstawił ten sam tok myślenia “elit” III RP, które nie podejmują żadnych skutecznych działań aby powstrzymać trend niskiej dzietności Polaków, ale mają już gotowe rozwiązania na bolączkę przyszłości, jaką jest starzejące się społeczeństwo, a tym rozwiązaniem jest masowa imigracja, którą obecnie realizuje rząd Prawa i Sprawiedliwości oraz Suwerennej Polski.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY