Strajk kobiet atakuje Polskę z Białorusi. Antypolski baner przed wjazdem do naszego kraju

Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
Strajk Kobiet

Strajk Kobiet / fot. flickr.com

Przeciwko Polsce nadal trwa hybrydowa operacja Aleksandra Łukaszenki. Przed wjazdem do naszego kraju widnieje aborcyjny plakat patronatu Strajku Kobiet.

Wobec Polski i Litwy trwa operacja hybrydowa służb Białorusi zmierzająca do destabilizacji krajów przy pomocy imigrantów. W Polsce rozpętano histerię. Politycy opozycji, celebryci i rzekomi obrońcy praw człowieka zrobili wiele, by de facto udrożnić łukaszenkowski kanał przerzutu ludzi do Polski.

Białoruski opozycyjny dziennikarz Tadeusz Giczan opisał proceder nazywany przez białoruskie służby operacją “Śluza”. Akcja sprowadzania imigrantów na granice z państwami UE, którą wymyślono już lata temu, miała służyć wywieraniu presji na UE, chciano wymusić na niej przekazanie funduszy na tzw. ochronę. Po wybuchu wojny na Ukrainie stało się jasne, że operacja “Śluza” była preludium mającym służyć osłabieniu Polski.

Czytaj więcej: Sidneuke potrąciła psa podczas transmisji. Zajmowała się przeglądaniem telefonu [+WIDEO]

Białoruski baner

Najwyraźniej jednak nie jest to jedyna metoda jaką służby Łukaszenki stosują przeciwko Polsce. Na zaskakujący fakt zwraca uwagę Fundacja Życie i Rodzina, która publikuje zdjęcia banera propagandowego stojącego w Brześciu przed wjazdem do Polski.

– Piekło kobiet. Polska. Bez wyboru

– czytamy na banerze.

Fundacja Życie i Rodzina zauważyła, że ruch Marty Lempart i jej koleżanek atakują Polskę z terenu obcego państwa.

Zdjęcia zostały wykonane przez pracownika naszego Przyjaciela, Polaka z Grodzieńszczyzny, zaniepokojonego aktywnością polskich aborterów na Białorusi. Ruch Lempart i spółki z terenu obcego państwa hejtuje ochronę życia nienarodzonych polskich dzieci.

– podaje fundacja Życie i Rodzina.

Baner jest opatrzony symbolami stosowanymi przez Strajk Kobiet, czyli czarną główką z maską z czerwoną błyskawicą. Na Białorusi można zabić dziecko z tzw. przyczyn społecznych nawet do 22. tygodnia ciąży.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

tysol.pl, zycierodzina.pl

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY