Najnowszy sondaż. Dobre wiadomości dla Grzegorza Brauna

Dodano   3
  LoadingDodaj do ulubionych!
Grzegorz Braun

Grzegorz Braun / Fot. Facebook/Grzegorz Braun

Jak poinformował Włodzimierz Skalik, członek Rady Liderów Konfederacji, wiceprezes Konfederacji Korony Polskiej, jego partia w ostatnim sondażu CBOS zdobyła najwyższy wynik, spośród wszystkich formacji wchodzących w skład Konfederacji.

Zobacz także: Sikorski otrzymuje granty od ZEA. Sprawą zajęło się CBA

Konfederacja Korony Polskiej to partia kierowana przez posła Grzegorza Brauna, która obok Ruchu Narodowego i Nowej Nadziei współtworzy Konfederację. Wg ostatniego sondażu, może liczyć na poparcie 2,6% wyborców. Zwrócił na to uwagę Włodzimierz Skalik.

Konfederacja Korony Polskiej w pełni zasłużyła na swój dobry wynik. Nie zatrzymujemy się, rośniemy i działamy by służyć Rodakom – napisał.

2,5% w sondażu otrzymała Nowa Nadzieja, 0,7% Wolnościowcy, którzy dziś poinformowali o opuszczeniu Konfederacji po tym, jak został z niej wyrzucony ich prezes, poseł Artur Dziambor, a najmniej, bo zaledwie 0,6% Ruch Narodowy. Łączne poparcie dla Konfederacji CBOS podał jako 6,3%.

Najwyższe poparcie odnotował blok PiS z 31,8%, następnie Koalicja Obywatelska – 22,4%, a 7% zdobyła Polska 2050 Szymona Hołowni.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY