Zamach w Jerozolimie. Nie żyje 6-letnie dziecko

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Zamach w Jerozolimie

Zamach w Jerozolimie / Fot. Twitter

W piątek po godzinie 13 w Jerozolimie doszło do zamachu terrorystycznego. Napastnik wjechał samochodem w grupę oczekującą na przystanku autobusowym. Co najmniej dwie osoby zginęły, a cztery są w stanie krytycznym.

Służby ratownicze otrzymały wezwanie o 13:27 lokalnego czasu. Na przystanku autobusowym na rogu Golda Meir Ave. i Binyamin Mintz w jerozolimskiej dzielnicy Ramot w pieszych wjechał samochód.

Zgłoszono łącznie sześć ofiar, w tym dwoje dzieci w stanie krytycznym, dwoje dorosłych w stanie krytycznym i dwoje innych dorosłych w stanie umiarkowanym.

Cztery ranne osoby przewieziono do szpitala Shaare Zedek.

Czytaj więcej: Trump wraca na Facebooka i Instagrama. Czy na stałe?

Premier Izraela reaguje na zamach

Mężczyźni w wieku około 27 i 30 lat byli nieprzytomni. Dodatkowo przeprowadziliśmy resuscytację obojga dzieci. Dwoje poszkodowanych było w pełni przytomnych z obrażeniami kończyn. To bardzo poważny incydent

-informują izraelskie służby.

Terrorysta został zneutralizowany na miejscu. Po raz kolejny mamy do czynienia z poważnym przypadkiem krzywdzenia niewinnych osób, po prostu cywilów czekających na przystanku autobusowym

– podaje “Jerusalem Post”.

Izraelski premier Benjamin Netanjahu nakazał wzmocnienie sił bezpieczeństwa w okolicy, aresztowanie osób związanych z napastnikiem oraz przeszukanie jego domu.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

polsatnews.pl

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY