Media Narodowe w sieci kablowej. Nowa jakość i nowy rozdział

Dodano   3
  LoadingDodaj do ulubionych!
Michał Woś

Michał Jelonek zaprasza na Dzień Na Żywo / fot. medianarodowe.com

Kilka dni temu Media Narodowe zostały usunięte z platformy Youtube. Tymczasem Telewizja Media Narodowe Prosta Spółka Akcyjna złożyła wniosek do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji o nadawanie w sieciach kablowych programu TVMN.
  • Kilka dni temu Media Narodowe w skandalicznej atmosferze, zostały usunięte z platformy Youtube.
  • Na bazie internetowej telewizji powstała nowa spółka TV Media Narodowe, która będzie kontynuowała wieloletnie dziedzictwo.
  • Z chwilą uzyskania koncesji stacja jest gotowa do nadawania w niemal 30 sieciach kablowych w całej Polsce.
  • Zobacz także: Wietnam: Pochówek setek dzieci abortowanych

W ofercie nowej stacji znajdzie się publicystyka, reportaże, dokumenty, a także filmy pełnometrażowe i transmisje Mszy Świętej. Na ekranie zobaczymy znane z internetowej wersji kanału osobowości, m.in.: Michał Jelonek, Oliver Pochwat, Jan Bodakowski, Michał Murgrabia czy Agnieszka Jarczyk.

Projekt koordynuje Robert Bąkiewicz, prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości i inicjator internetowych Mediów Narodowych. W zarządzie spółki jest także Piotr Barełkowski, odpowiedzialny za dystrybucję w sieciach kablowych oraz sprzedaż reklam. Trzecim członkiem zarządu jest Tomasz Kalinowski, który kieruje redakcją.

Czytaj więcej: Propaganda LGBT podbija Słowenię. Prawo nie rozróżnia par

Nowy rozdział Mediów Narodowych

Stacja TV MN wydaje już swoje pasma do trzech telewizji kablowych, gdzie umieszcza własne reklamy. Produkcje można obejrzeć w TV Regio o godz. 23:00, w TVT Regionalna o godz. 16:00 oraz w Lubelska.TV o 15:00. Jak przekazuje Barełkowski, z chwilą uzyskania koncesji stacja jest gotowa do nadawania w niemal 30 sieciach kablowych w całej Polsce.

Przy stacji pracuje specjalnie stworzony zespół do pozyskiwania reklamodawców. W tym momencie reklamy emitujemy podczas naszych pasm w trzech telewizjach kablowych oraz w internecie. Szacujemy, że do uzyskania przez nas koncesji zapełnimy wszystkie bloki reklamowe

– powiedział Piotr Barełkowski.

Stacja telewizyjna TV MN będzie nadawała w jakości HD. W tym momencie zatrudnionych jest w niej około 25 osób. Projekt będzie finansowany przez prywatnych inwestorów przy wsparciu widzów.

Projekt internetowego medium przy Stowarzyszeniu Marsz Niepodległości został wyczerpany. Część członków Zarządu nie chciała go kontynuować a my nie chcieliśmy pozostawić naszych widzów, dlatego tworzymy zupełnie nowy produkt

– wyjaśnił Robert Bąkiewicz prezes zarządu spółki TV Media Narodowe.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

tysol.pl

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY