Kubala: Sikorski może być uśpionym agentem rosyjskim [NASZ WYWIAD]

Dodano   4
  LoadingDodaj do ulubionych!
Paweł Kubala

Paweł Kubala / Fot. Archiwum Pawła Kubali

"Mamy do czynienia z dziwaczną sytuacją, tak jakby Sikorski miał jakieś haki na szefa Platformy i mógł sobie pozwalać na więcej" - mówił w Dniu na żywo w MN politolog Paweł Kubala.

Zobacz także: Co Polacy sądzą o karze śmierci? Jest sondaż

Sikorski agentem?

“Pojawiają się różne teorie, najdalej idącą jest teoria o tym, że Sikorski jest uśpionym agentem rosyjskim, który teraz został obudzony. Mam nadzieję, że najpóźniej po latach dowiemy się jak to było naprawdę. Na tę chwilę niczego bym nie wykluczył” – mówił Kubala.

Brak odcięcia się Donalda Tuska

“Jest to zaskakujące, te wypowiedzi Sikorskiego de facto służą PiS. W sytuacji, gdzie lider głównej siły opozycyjnej toleruje w swojej partii osobę, która ma konsekwentnie takie wypowiedzi, służące konkurencji Platformy Obywatelskiej, to można się zastanawiać, czy jest to celowy sabotaż ze strony Tuska, głupota czy może o czymś nie wiemy. Można mnożyć różne teorie, nie znamy okoliczności, nie wiemy co się dzieje za zamkniętymi drzwiami, czy w kuluarach” – podkreślał politolog.

Usunąć Sikorskiego

“Reakcja włącznie z usunięciem Sikorskiego z partii byłaby zrozumiała. W PO powinni to zrozumieć. To wypowiedzi szkodzące Polsce, szkodzące też Platformie. Jeżeli jakiś polityk szkodzi partii, to nie powinno rodzić kontrowersji wyrzucenie go z partii. Mamy do czynienia z dziwaczną sytuacją, tak jakby Sikorski miał jakieś haki na szefa Platformy i mógł sobie pozwalać na więcej” – dodawał gość MN.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY