Popkultura LGBT. Nastoletnia aktorka chwali się z bycia niebinarna

Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
Aktorka z serialu HBO jest niebinarna

Bella Ramsey / Fot. Twitter

Jednym z najbardziej oczekiwanych przez fanów seriali i gier komputerowych tytułem tego roku jest "The Last of Us". Od pewnego czasu przyzwyczailiśmy się, że przy okazji dużych premier pojawiają się kwestie dotyczące ideologii LGBT.
  • Osiągający szczyty popularności serial HBO MAX “The Last of Us” to ekranizacja jednej z bardzo popularnych gier o tym samym tytule.
  • Aktorka grająca postać Ellie, czyli Bella Ramsey stwierdziła niedawno, że czuje się osobą niebinarną.
  • Nie ukrywała również, że jej tzw. tożsamość płciowa jest bardzo płynna.
  • Zobacz także: Marsz dla Życia. USA gotowe na jeden z największych marszów pro-life

Jedną z gwiazd nowego serialu HBO MAX jest 19-letnia Bella Ramsey. Aktorka gra w nim dziewczynkę o imieniu Ellie. W produkcji obserwujemy jej zmagania w niezwykle nieprzychylnym, postapokaliptycznym świecie.

W ostatnim wywiadzie dla “New York Times” nastolatka stwierdziła, że jest niebinarna. Poinformowała również czytelników, że jej tzw. tożsamość płciowa jest od lat płynna. Stwierdziła, że choć nie przeszkadzało jej gdy mówiono do niej per “ona”, to już “on” sprawiało, że pojawiała się ekscytacja.

Wydaje mi się, że moja płeć od zawsze była bardzo płynna. Ilekroć ktoś nazywał mnie ‘nią’ nie zwracałam na to uwagi, ale pamiętam, że jeśli ktoś zwrócił się do mnie, jako do ‘niego’ było to trochę ekscytujące

– powiedział Bella Ramsey w wywiadzie.

Dalej Ramsey stwierdziła, że jest po prostu sobą i nie jest zainteresowana tym aby określać jej płeć, nie obchodzą jej zaimki.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

marsz.info

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY