Tajemniczy nurkowie w Zatoce Gdańskiej. Premier: “Zleciłem bardzo gruntowny raport”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Premier Mateusz Morawiecki

Warszawa, 20.06.2022. Premier Mateusz Morawiecki podczas konwencji programowej Stowarzyszenia OdNowa RP pt. "Samorząd OdNowa". / Fot. PAP/Rafał Guz. Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030

W nocy z soboty na niedzielę w rejonie ujścia Martwej Wisły służby ratunkowe uratowały trzech nurków z Hiszpanii. Sytuacja miała miejsce obok ważnego strategicznie Naftoportu.

Premier Mateusz Morawiecki odniósł się w czwartek do przechwycenia hiszpańskich nurków w Zatoce Gdańskiej.

Zleciłem bardzo gruntowny raport tej sprawy, służby go opracowują. Oczywiście może być tak, że są to osoby niebezpieczne, a może się okazać, że nie są to osoby niebezpieczne i to, co zadeklarowali, jest prawdą

– przekazał premier.

Taki raport przedstawi wiedzę po stronie naszych służb specjalnych

– dodał Mateusz Morawiecki.

Czytaj więcej: Kita: Możemy spodziewać się powołania komisji śledczej [NASZ WYWIAD]

Tajemniczy nurkowie z Hiszpanii

W nocy z soboty na niedzielę w rejonie ujścia Martwej Wisły służby ratunkowe uratowały trzech nurków z Hiszpanii, których motorówka miała awarię. Według informacji podanych przez serwis trójmiasto.pl, nurkowie tłumaczyli, że szukają bursztynu, jednak na pokładzie go nie znaleziono.

Portal zaznacza również, że łódź hiszpańskich nurków nie była nigdzie zarejestrowana, a sami Hiszpanie podali policjantom numery telefonów, które były nieaktywne.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

tysol.pl

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY