Mejza: Platforma Obywatelska to rzeźnicy polskiej armii [NASZ WYWIAD]

TYLKO U NAS
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Łukasz Mejza

Łukasz Mejza / Fot. YouTube/MediaNarodowe

"Opozycja nie ma moralnego prawa, by mówić o bezpieczeństwie Polski? Kto likwidował jednostki na wschodzie?" - mówił w Dniu na żywo w MN poseł Łukasz Mejza.

Zobacz także: Centralny Port Komunikacyjny. Wiemy kiedy rozpoczną się pierwsze prace budowlane

Bezpieczeństwo numerem jeden

“Po 24 lutego, po zbrodniczej napaści międzynarodowego terrorysty – jakim jest Putin, na Ukrainę, nie ma ważniejszego tematu dla Polski niż bezpieczeństwo. Chcę powiedzieć, że bardzo dobrze się dzieje, że w Polsce rządzi Zjednoczona Prawica, bo dzięki temu możemy być w naszej ojczyźnie bezpieczni” – mówił Mejza.

Opozycja likwidowała armię

“Nie chcę być niegrzeczny, ale jakbym miał przejmować się zdaniem każdego pajaca, to częściej chodziłbym do cyrku. Róbmy swoje, podejmujmy najlepsze decyzje dla Polski i polskiego bezpieczeństwa – militarnego i energetycznego. I to właśnie się dzieje. Opozycja nie ma moralnego prawa, by mówić o bezpieczeństwie Polski? Kto likwidował jednostki na wschodzie? Dla tych, którzy niekoniecznie orientują się w geografii, a takich na opozycji jest całkiem sporo, to przypomnę, że Putin jest właśnie na wschodzie. Jeżeli likwidujemy jednostki wojskowe na wschodzie, to tak jakbyśmy powiedzieli – Vladimir zapraszamy, otwieramy wrota przed Tobą i Twoją armią. To trzeba być albo kompletnym debilem albo sojusznikiem Putina. Inaczej się tego nazwać nie da, nie ma miejsca tu na miękkie słowa i głaskanie, te bandyckie rzeczy trzeba nazywać wprost – Platforma Obywatelska to rzeźnicy polskiej armii” – mówił poseł Mejza.

Współpraca partnerska z Niemcami

“Tego bym sobie życzył z racji tego, że życzę Polsce i Polakom jak najlepiej. W tych relacjach trzeba pamiętać, że to mają być relacje partnerskie. My nie mamy być jakąś uprawą szparagów, tanią siłą roboczą dla Niemiec. Opozycyjne rządy traktowały Niemcy jak jakiegoś pana. Teraz Polska wyznacza trendy” – dodawał gość MN.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY