Jasna deklaracja wiceministra Wójcika. Ujawnił plany na przyszłość [+WIDEO]

WIDEO
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Michał Wójcik

Michał Wójcik / Fot. PAP/EPA/Rafał Guz. Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030

Dwa lata temu wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik ujawnił swój talent wokalny, śpiewając na antenie Polsat News utwór „I’ll Be Home for Christmas”. Teraz polityk zadeklarował, że w razie wyrzucenia Solidarnej Polski z koalicji zamierza rozpocząć karierę muzyczną.
  • Wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik dwa lata temu zaprezentował na antenie Polsatu News swój talent wokalny.
  • Teraz polityk Solidarnej Polski oświadczył co będzie robił, gdy skończy z polityką.
  • Oświadczył, że zamierza w przyszłości zorganizować kilka koncertów.
  • Zobacz także: Ukraina. Ćwiczenia wojskowe przy granicy z Białorusią

Blisko dwa lata temu wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik został poproszony przez dziennikarza Bogdana Rymanowskiego, aby ten zaprezentował swoje zalety wokalne na antenie Polsatu News. Zaśpiewał on świąteczny utwór “I’ll Be Home for Christmas”.

Jak się okazało, polityk nagrał w tym czasie swoje wykonanie tej piosenki w celach charytatywnych, zaś występ Wójcika nagrano w studiu Polskiego Radia w Katowicach. Jak relacjonują media, polityk w młodości grał na skrzypcach i fortepianie.

Czytaj więcej: Nergal pozostanie bezkarny. Sąd rozważa umożenie sprawy zniewagi uczuć religijnych

Wójcik nie rzucił słów na wiatr?

O rozwój kariery muzycznej wiceministra Rymanowski zapytał polityka w czwartek rano na antenie Radia ZET. Wiceminister Wójcik potwierdził, że gdy wyrzucą Solidarną Polskę z koalicji, będzie organizował koncerty.

Polityk wyznał również, że otrzymał dwie propozycje przeprowadzenia koncertów, lecz jak na razie nie zamierza oficjalnie tego ogłaszać.

Pewnie. Mam dwie propozycje koncertów i na razie nie chce odkrywać kart

– podkreślił wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik.

Bogdan Rymanowski zapytał się polityka, czy artyści nie wycofają swojego udziału, lecz wiceminister zaznaczył, że szczegóły muszą zostać najpierw ustalone.

No taka sprawa musi być dogadana, jestem politykiem i mogę zrozumieć artystę, który nie chciałby, żeby wystąpił obok niego, czy na tym samym koncercie

– dodał członek Solidarnej Polski.

Jednocześnie polityk zapewnił, że dotychczas nie spotkał się z takimi sytuacjami.

Wiceminister sprawiedliwości wydał już płytę z piosenkami świątecznymi i jak zapowiedział na antenie Radia ZET, w marcu lub kwietniu wyda kolejną, tym razem, w hołdzie muzykowi Krzysztofowi Krawczykowi.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

polsatnews.pl, radiozet.pl, magnapolonia.pl

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY