Tajemnicze zgony Rosjan w Indiach

Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
Flaga Rosji

Flaga Rosji / Fot. YouTube

Już trzeci zagadkowy zgon Rosjanina w ostatnim czasie w Indiach. Tym razem w kajucie statku, zakotwiczonego w hinduskim porcie Paradip, odkryto zwłoki Siergieja Milakowa.

Zobacz także: Prezydent Biden odrzuca sugestię ćwiczeń nuklearnych w Korei Południowej

51-letni Siergiej Milakow był inżynierem okrętowym i pochodził w Murmańska na północnym zachodzie Rosji. Wcześniej w ostatnich tygodniach w Indiach zmarli już 61-letni Władimir Bydanow oraz 65-letni Paweł Antow. Co ciekawe, obaj byli dobrymi znajomymi.

Pierwszy z nich miał umrzeć z powodu zatrucia alkoholem, a drugi na skutek upadku z trzeciego piętra. Według konsula generalnego Rosji w Indiach, w obu przypadkach nie dopatrzono się „elementów kryminalnych”.

Antow – niegdyś jeden z najbogatszych ludzi w Rosji – napisał w czerwcu nieprzychylny Kremlowi komentarz w mediach społecznościowych. Dotyczył on ostrzelania przez rosyjską armię budynku mieszkalnego w Kijowie. Jego wpis szybko zniknął z sieci i był tłumaczony jako „błąd techniczny”.

Czy będą kolejne tajemnicze zgony Rosjan w Indiach? Co uda się ustalić śledczym? Przyszłość przyniesie odpowiedzi na te pytania.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Wprost

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY